Esatpaşa Petek Temizliği

Esatpaşa petek temizliği kış aylarında ısı verimini artırmak için yıllık olarak petek temizleme hizmetini yapmaktadır. Bu alanda uzun yıllardır hizmet veren Ataşehir petek temizleme makine ve kimyasal ilaç ile petek bakım hizmetini gerçekleştirmektedir. Tesisat temizliği makineli olarak yapıldığı için kesinlikle ortamın kirlenmesine neden olmaz. Her sene petek bakımı yapılarak sıcaklık verimi hissedilir şekilde artarak doğalgaz enerjisinden oldukça kar elde edilmektedir.

0553 804 40 65

Esatpaşa petek temizleme ekibi banyonuzda ki havlupan ya da peteğin sökülmesi ile temizlik işlemini gerçekleştirmektedir. Ayrıca eş zamanlı olarak kombi bakımı isteyen müşterilerin kombilerine de uygun fiyatlarda bakım yapmaktadır. En yüksek ısı verimini sağlamak için ve konforlu bir ısınma isteyen kombi kullanıcıları radyatör temizleme sayesinde tüm bu olanakları elde etmektedir. Firmamız her marka kombi cihazının filtre temizliğini yapmaktadır. Peteklerin iç temizliği ise yine profesyonel ekibimiz tarafından haftanın 7 günü ve 24 saati gerçekleştirilir. Sonuç olarak üstün başarı sağlayan ekibimiz sayesinde eviniz istediğiniz gibi ısınır. Bir çok müşterimiz bize geri dönüş sağlayarak teşekkürlerini iletmektedir.

İstanbul petek temizleme servis ekiplerimiz ayrıca peteklerin reglaj ayarını da yaparak hizmetini sağlar. Ardından ise isteyen müşterilere kombi bakımı yapılarak işlemleri tamamlar. Kombi genel bakımlarını sağlayan ve petek temizleme ile istenilen sıcaklığı elde eden ekibimize hemen siz de 0553 804 40 65‘den ulaşabilirsiniz.