Esenevler Petek Temizliği

Esenevler petek temizliği hizmeti sağlayan ekibimiz haftanın tüm günleri tatil demeden petek temizleme işlemlerini gün içerisinde yapmaktadır. Peteklerinizi zahmetsiz bir şekilde temizleyen çalışanlarımız modern teknolojik makinesi ile ve kimyasal ilaç ile petek temizliği sağlamaktadır. Petekler kesinlikle tesisattan sökülmeden sadece banyoda ki havlupan sökülerek tüm petekler temizlenir. Banyodan yapılan işlemler sayesinde evinizin hiçbir yeri kirlenmez.

0553 804 40 65

Ümraniye Esenevler petek temizliği ile profesyonel bir çalışma sunan ekibimiz tüm ekipmanları ile evinize ya da iş yerinize ulaşmaktadır. Kısa sürede gerçekleştirilen petek temizleme sayesinde peteklerde ki tüm kir ve pislik makine hortumu sayesinde tuvalete aktarılır. Hem yüksek basınç ile peteklerin içinde ki pislik ilk olarak akıtılır ardından ise kimyasal ilaç ile doldurulan petek içleri bu ilaç sayesinde iyice kirleri söker. Daha sonra boşaltılan petek içleri temiz su gelene dek temizlenir. Bu  sayede siz de hem içerisinden çıkan pisliği görebilir hem de etkili petek temizleme işlemine şahit olabilirsiniz.

Ümraniye petek temizleme hizmeti ısı konforunda artış sağlayan temizleme işlemi sonrasında doğalgazdan ise %30 tasarruf sağlamanıza yardımcı olur. Peteklerin üstü sıcak altı soğuk, petekler geç ısınıyor, peteklerde ısınma sorunları vb. nedenler petek kirliliğinden kaynaklanmaktadır. İstanbul petek temizleme hizmeti ile kireç ve balçık peteklerin içerisinden uzaklaştırılır ve peteklerde ki kirlilikten kaynaklanan tüm sorunlardan bu sayede kurtulursunuz.

Ayrıca Ümraniye kombi bakım servisi olarak da kombilerinizin tüm bakımlarını profesyonel bir şekilde yapmaktayız. Bize ulaşmak için 0553 804 40 65’i arayabilir ve hemen randevu alabilirsiniz.