Esenler Petek Temizliği

Esenler petek temizliği hizmetimiz ile enerji harcamalarınızı düşürmek için petek temizleme imkanlarımızdan siz de faydalanabilirsiniz. Kış aylarında her ay gelen kabarık faturalardan bıktım ve doğalgaz faturamı nasıl düşürebilirim? Diyorsanız sizler için sağladığımız petek temizliği ile %30 kar elde edebilirsiniz. Ekonomik bir çözüm olan bu temizlik işlemi müşterilerimize özel indirimler ile sağlanmaktadır.

0553 804 40 65

Petekler içerisinde zamanla meydana gelen balçıklaşma ve kireçlenme gibi yabancı maddelerin oluşumlarını temizlemek için kesinlikle profesyonel bir hizmet alınması gerekmektedir. Bu konuda uzun yıllardır İstanbul petek temizleme ile faaliyet gösteren ekibimiz İstanbul’un dört bir yanına sağladığı gezici servisleri sayesinde petek temizleme işlemini gün içerisinde sağlamaktadır. Ayrıca kombi bakımı isteyen müşterilerimize de bu konuda deneyimli olan ekibimiz ekstra ücret karşılığında bu hizmeti de getiriyor.

Kombi cihazınız ne kadar iyi olursa olsun petekler ısınmadığı sürece kombi çalışarak sadece enerji tüketecek ve evinize ya da ofisinize hiçbir sıcaklık sağlamayacaktır. Şebeke suyundan kaynaklı olarak ve zaman içerisinde kir birikiminden dolayı peteklerden çamur şeklinde kahverengi bir sıvı ve siyah zift benzeri yağlı bir pislik akmaktadır. Siz de petek temizleme esnasında bu pisliği kendi gözlerinizle görerek bize hak vereceksiniz.

Esenler ilçesinde bulunan tüm mahallelere petek temizliği konusunda haftanın 7 günü hizmetlerimizi sunarak 24 saat boyunca telefonlarınıza yanıt vermekteyiz. Birlik mahallesi, Fatih mahallesi, Mimar Sinan mahallesi, Yavuz Selim mahallesi, Fevzi çakmak mahallesi, Tuna mahallesi, Havaalanı mahallesi, Menderes mahallesi, Nine Hatun mahallesi ve Turgut Reis mahallelerinde profesyonel hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Bize ulaşmak için 0553 804 40 65 nolu telefondan 7/24 ulaşım sağlayabilir ve petek temizleme fiyatları ile ilgili bilgileri ekip arkadaşlarımızdan alabilirsiniz.