Esenyurt Petek Temizliği

Esenyurt petek temizliği peteklerinizin içerisinde kirli suyu petek temizleme hizmeti sayesinde hiçbir yeri kirletmeden direk olarak pis su giderine petek temizleme makinesi yardımı ile sağlamaktadır. Son derece uygun fiyatlara sağladığımız petek temizliği işlemini üstelik senede bir kez yaptırmanız yeterli oluyor. Kombinizin sağlamış olduğu enerjiyi ısıya çeviren ve iç mekanın ısınmasını sağlayan peteklerin her yıl bakımı yapılmalı ve içerisinde biriken balçıklaşmış kir ve kireç atılmalıdır. İşte bu noktada devreye giren ekibimiz peteklerin içerisini özel olarak petekleri yıkamak için hazırlanmış petek temizleme makinesi ve ayrıca içine eklenen kimyasal ile sağlamaktadır.

0553 804 40 65

Esenyurt petek temizleme uzun vadeli çözümler sunarak sizi yüksek doğalgaz faturalarından hem kış hem de yaz boyunca korumaktadır. Evinizin ya da iş yerinizin istediğiniz şekilde ısınmasını istiyorsanız ve peteklerinizde ısınma sorunları yaşıyorsanız hemen uzman ekibimiz ile görüşerek gün içerisinde servis desteğimizin adresinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Kış ayları geldi eyvah yüksek doğalgaz faturalarımı nasıl ödeyeceğim? Diye düşünmek artık tarih oluyor! Çünkü İstanbul petek temizleme hizmetimiz ile artık doğalgazdan %30 tasarruf sağlamanız mümkün.

Esenyurt petek temizleme olarak Esenyurt ilçesinde bulunan Atatürk mahallesi, Çakmaklı mahallesi, Güzelyurt mahallesi, İnönü mahallesi, Mehterçeşme mahallesi, Namık Kemal mahallesi, Merkez mahallesi, Örnek mahallesi, Saadetdere mahallesi, Yenikent mahallesi, Sanayi mahallesi, İncirtepe mahallesi, Ardıçlıevler mahallesi, Yeşilkent mahallesi ve Talatpaşa mahallesi olmak üzere saymadığımız diğer Esenyurt mahallelerine de servislerimiz mevcuttur.

Uygun fiyatlar ile kullanıcılara büyük tasarruf sağlayan ve ilerleyen zamanlarda kombi cihazına zarar vermeyi engelleyen petek temizleme fiyatları ile ilgili bizden bilgi almak için 0553 804 40 65’i arayabilirsiniz. Haftanın 7 günü servislerimiz İstanbul’un tüm noktalarına ulaşmaktadır.