Etiler Petek Temizliği

Etiler petek temizliği hizmetini sağlayan ekibimiz petek temizleme konusunda uzman çalışanları sayesinde özel kimyasal ve makine ile peteklerin bakımlarını gerçekleştirmektedir. Profesyonel petek temizliği ekibi peteklerinizi aynı gün içerisinde adresinize gelerek kaliteli bir şekilde temizlemektedir. Etiler bölgesinde ve İstanbul’un diğer tüm semtlerine sağladığımız gezici servislerimiz ile haftanın 7 günü hizmetlerimize devam etmekteyiz.

0553 804 40 65

Etiler petek temizleme ekibimiz kombinize zarar gelmemesi ve kaloriferlerinizde ki arızaların oluşmaması için petek bakımını her yıl önermektedir. Artık yüksek doğalgaz faturalarına veda etmenin zamanı geldi! Her ay ödenen ve kış aylarında büyük meblalar tutan doğalgaz faturalarını peteklerinize uygulanan bakım ile elveda diyebilirsiniz.

Örneğin; aylık olarak 300 TL gibi bir rakam ödüyorsanız bu rakam petek temizleme sayesinde 200 TL’ye kadar düşmektedir. Etkili ve kalıcı çözümler sunan İstanbul petek temizleme sayesinde siz de peteklerinizi kireç, pas ve tortulardan arındırabilirsiniz.

Makineyi direk olarak banyoda bulunan petek ya da havlupan girişine bağlıyoruz ve sadece tek bir noktadan tüm peteklerin temizliğini sağlıyoruz. İç katmanlara kadar ulaşan bu sistem sayesinde peteklerde ve borularda yaşanan tüm tıkanıklıkları açıyoruz. Cihaz içerisinde bulunan süzgeç sayesinde tüm pislikler burada biriktirilir. Siz de kendi gözlerinizle içerisinden çıkanları görebilirsiniz.

Etiler petek yıkama olarak aşırı soğuma gösteren, alt kısımları soğuk olan petekleriniz için hemen bu hizmetten yararlanmalısınız. Ayrıca tesisatta bir bağlantı problemi varsa bunlarında onarımlarını sağlamaktayız. Peteklerinizi dilediğiniz sıcaklığa getirerek peteklerde ki tüm problemleri çözüyoruz. Siz de hizmetlerimizden faydalanmak ve petek temizleme fiyatları konusunda bilgi almak için 0553 804 40 65’i arayabilirsiniz.