Eyüp Petek Temizliği

Eyüp petek temizliği geç ısınan, hiç ısınmayan ya da üstü ısınıp altı soğuk olan tesisatta petek temizleme hizmetini sağlayarak enerjiden tasarruf etmenizi ve istediğiniz konforda ısınmanızı sağlamaktadır. Sadece tek petek sökülerek makine ile yapılan bu petek temizleme işlemi özel kimyasal ilaç ile sağlandığı için ev ya da iş yerinizin peteklerinde ki tüm ısınma sorunları giderilmektedir.

0553 804 40 65

Kesinlikle bütçenizi zorlamayan bu özel petek bakım hizmeti ile peteklerin içerisinde kireçlenmeden dolayı yaşanan tıkanmalarda kesin çözüm olarak kullanılmaktadır. Kış aylarında ne kadar çok doğalgaz kullansanızda bir türlü petekler ısınmıyor ise burada peteklerde kirlenmeler meydana gelmiş demektir. Kombi sistemine ve zamanla peteklere de zarar veren bu yabancı maddeler sebebi ile iç mekan bir türlü ısınamaz ve problemler burada meydana gelir. Kombi cihazının parçalarına dahi zarar veren bu maddelerin bir an önce temizlenmesi gerekmektedir.

Eyüp petek temizleme konusunda profesyonel bir şekilde çalışan ekibimiz kimyasal ile yaptığı temizlikte kesinlikle peteklerinize ya da kombinize bir zarar gelmez. Çift yönlü yıkama özelliği ile peteklerin içerisine yüksek tazyik sağlar ve peteklerin içi mis gibi olur.

İstanbul Eyüp ilçesinde bulunan Ağaçlı mahallesi, Akşemsettin mahallesi, Çırçır mahallesi, Defterdar mahallesi, Eyüp merkez mahallesi, İhsaniye mahallesi, Mimarsinan mahallesi, İslambey mahallesi, Mithatpaşa mahallesi, Pirinççi mahallesi, Sakarya mahallesi, Yeşilpınar mahallesi, Rami Cuma mahallesi, Topçular mahallesi ve diğer mahallelerine haftanın 7 günü Pazar günü de dahil olmak üzere uzman kadromuz ile İstanbul petek temizleme hizmetlerimizi vermekteyiz.

Siz de İstanbul ilçelerinden herhangi birinde ikamet ediyor iseniz petek temizleme fiyatları konusunda bilgi almak ve randevu günü, saati belirlemek için 0553 804 40 65’den bize saat kaç olursa olsun ulaşabilirsiniz.