Fatih Petek Temizliği

Fatih petek temizliği peteklerde meydana gelen tıkanmalara ve ısı sorunlarına karşın petek temizleme işlemi ile sizi tüm bu sorunlardan kurtarmaktadır. Peteklerinizin verimli ve istediğiniz ısı da ısınmasını istiyorsanız ve bu sayede de faturalarınızda tasarrufu ön planda tutmak istiyorsanız hemen bizi arayarak makineli ve kimyasallı olarak kullanıcılara sunulan petek temizleme hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

0553 804 40 65

Profesyonel makineler ile yapılan petek temizliği işlemi tesisatın komple temizlenmesini gerçekleştirerek kesinlikle tesisatınıza zararı bulunmamaktadır. Peteklerin içleri ilk olarak içerisinde ki su akıtılarak tamamen boşaltılmakta ardından ise temiz su basılarak tekrar işlem tekrarlanmaktadır. Peteklere öncelikle kimyasal ile beraber su basılarak içerisinde ki kir ve tortu sökülür. Bu arada doğalgaz çalıştırılarak peteklerin içi ısıtılıp kirlerin yerlerinden kalkması sağlanır. Daha sonra ise petekler tek tek açılıp kapatılarak köklü bir temizlik yapılmaktadır.

Fatih petek temizleme olarak kullanıcıların memnuniyeti bizim için çok önem taşımaktadır. İstenildiği takdirde uzman ekibimiz kombi bakım hizmetini de uygun ücret karşılığında petek temizleme ile beraber sağlar. Geç ısınma, tıkanma ya da bölgesel olarak soğuk yerlerin bulunduğu petekleriniz temizlik sonrasında istenildiği şekilde ısıyı ortamı dağıtmaktadır. Ekibimiz bizzat temizlik sonrası kullanıcı ile beraber test etmekte ve yaptığı temizliğin ne denli işe yaradığını göstermektedir.

İstanbul Fatih’te yer alan 56 adet mahallenin tümüne servis ekibimiz yönlendirilerek gün içerisinde evinize ya da ofisinize gelerek kısa sürede petek temizliği İstanbul olarak hizmetinizi tamamlar. Fatih’te yer alan Aksaray mahallesi, Alemdar mahallesi, Balat mahallesi, Cerrahpaşa mahallesi, Cibali mahallesi, Hacı Kadın mahallesi, Haseki Sultan mahallesi, Hoca Paşa mahallesi, Karagümrük mahallesi, Kocamustafapaşa mahallesi, Mimar Kemalettin mahallesi, Süleymaniye mahallesi, Topkapı mahallesi, Yedikule mahallesi, Sultan Ahmet mahallesi gibi tüm mahallere servisimiz bulunmaktadır.

Petek temizliği fiyatları konusunda oldukça uygun rakamlara hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimiz için sağlayarak verimli bir çalışma ile petekleriniz temizlenmektedir. Bize ulaşmak için 0553 804 40 65’i arayabilirsiniz.