Fenerbahçe Mahallesi Petek Temizliği

Fenerbahçe petek temizliği periyodik olarak her yıl yapılması gerekli olan petek temizleme işlemini en etkili yöntem olan makine ve kimyasal ilaç ile sağlamaktadır. Isınma problemlerine ve enerji kaybına neden olan bu sorun peteklerin içerisinde ki kireç ve balçıktan kaynaklanmaktadır. Çamurlaşan bu suyun her yıl düzenli olarak temizlenmesi gerekmektedir. Petek temizliği sayesinde ısı verimi artar ve doğalgazdan %30’luk bir oranda tasarruf sağlanmış olur.

0553 804 40 65

Kadıköy petek temizleme olarak peteklerde biriken kireç ve tortular profesyonel makineler ile temizlenmektedir. Tabiki bu ısınma sorunları sadece peteklerden kaynaklı değildir aynı zamanda da kombinin de etkisi bulunmaktadır. Peteklerin içerisinde ki kirli su eğer kombi pompasına gelmiş ise bu durumda kombi bakımı da kesinlikle yapılması gerekmektedir. Olası arıza durumlarını önlemek için her yıl düzenli olarak kombi bakım işlemini ve petek temizleme işlemini sizlere önermekteyiz. Fenerbahçe petek temizleme olarak hem kombi bakımı hem de petek bakımı firmamızın deneyimli çalışanları tarafından yapılmaktadır.

Kombinin ömrünü uzatan, parçalarına zarar gelmesini önleyen ve kış aylarında en büyük sorunlardan birisi olan doğalgaz faturalarının gereksiz yere artmasına mani olan petek temizliği işlemi kesinlikle hiç bir yer kirletilmeden yapılmaktadır. Çünkü işlem sadece banyoda ki havlupan sökülerek ve makine buraya bağlanarak gerçekleştirilmektedir.

Kadıköy Fenerbahçe petek temizleme siz değerli müşterilerine kışın soğuk günlerinde zorluk yaşamaması ve ısınma sorunu çekmemesi için her daim haftanın 7 günü kesintisiz olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Doğalgaz tasarrufunda %30’luk bir kar elde etmenizi sağlayan petek yıkama işlemi için bizi 0553 804 40 65‘den 24 saat boyunca arayabilirsiniz.