Feneryolu Petek Temizliği

Feneryolu petek temizliği peteklerin içerisinde özellikle yaz aylarında kullanım olmadığı için şebeke suyu sebebiyle dibe çöken kireci ve balçığı petek temizleme hizmeti ile temizler. Kışın yoğun bir şekilde kullanılan kombi, peteklerin içerisinde ki kir birikiminden dolayı sürekli içinde ki bu pis suyu ısıtmaya çalışmakta ve kombi cihazı da yorularak bazı arızalar meydana gelmektedir. Bu arızaların önüne geçmek için hem kombi bakımı yapılması hem de petek temizliği yapılması gerekmektedir.

0553 804 40 65

Kadıköy Feneryolu petek temizliği sayesinde siz de peteklerinizde ki kirliliği bir an önce temizletebilir ve en yüksek performans ile kombinizi kullanabilirsiniz. Kombi servis olarak da İstanbul’un tüm ilçelerinde haftanın 7 günü servisimiz bulunmaktadır. Özellikle kombi ile petek bakımı ikisi beraber yapıldığında daha etkili olmakta ve %30 enerji tasarrufu sağlanmaktadır. Profesyonel ekip çalışanlarımız bu konuda detaylı bir petek temizliği hizmetini makine ile sağlamaktadır. Makine içerisinden ayrıca peteklere verilen kimyasal ilaç ile peteklerde ki kirlilik komple temizlenerek pis su giderine aktarılır.

Kadıköy petek temizliği olarak İstanbul’un bu tarihi semtinde uzun senelerdir hizmetlerimize her geçen yıl yenileri eklemekteyiz. Siz de petek temizleme konusunda deneyimli kişilerle çalışmak istiyorsanız ve artık istediğim gibi ısınmak istiyorum diyorsanız muhakkak bizi aramalısınız.

En yeni ve profesyonel hizmetlerin yer aldığı İstanbul petek temizleme ile sizde peteklerinizde ki kirliliği komple temizleterek kışa hazırlık yapabilirsiniz. Petek temizliği hizmetlerimiz için 0553 804 40 65‘den bize ulaşın.