Fetih Petek Temizliği

Fetih petek temizliği son teknoloji ekipmanları ile petek temizleme işlemini kusursuz bir şekilde Ataşehir’in tüm mahallelerinde gerçekleştirir. Petekler içerisini mesken tutan kireç ve balçıklaşmaya neden olan tüm yabancı maddeleri peteklerin içerisinden özel kimyasal karışımı ile uzaklaştırmaktadır. Tesisata kesinlikle zararı bulunmayan bu maddeler peteklerin içerisinde ki kiri ve çamuru söküp atmaktadır.

0553 804 40 65

Petek temizliği için makine özel olarak dizayn edilmiş ve peteklerin içinde ki tüm pislik tazyikli su ile dışarıya atılarak işlem sağlanmış olur. Peteklerin tamamen temizlenmesini sağlayan ekibimiz bu işlemleri ise oldukça uygun rakamlara yapmaktadır. Ayrıca bu işlem sayesinde doğalgazdan %30 tasarruf sağlanmaktadır. Kombinin ürettiği ısı enerjisini verimli bir şekilde kullanması için peteklerin içinde ki suyun temiz olması gerekmektedir. Eğer peteklerin içerisi kirli ise ısı da konfor kaybı yaşanmakta ve şebeke suyu içinde ki tortu ve kireç tesisatı tıkayarak sıcak su geçişine engel olmaktadır.

Ataşehir petek temizleme hizmetlerimizde n yararlanan kullanıcıları peteklerin içerisinden çıkan katranlaşmış ve yağlı kiri gördüklerinde onlar bile şaşırmaktadır. Temizlik öncesinde peteklerin altı buz gibi iken temizlik sonrasında peteklere el dokunamaz hale gelmektedir. Alt kısımları da üst bölgeleri gibi ısınmakta ve büyük bir enerji tasarrufu her ay faturalara yansıyarak yüzünüzü güldürmektedir.

İstanbul petek temizleme hizmetlerimizden yararlanmak deneyimli ekibimizi evinize çağırmak ve artık ısınmak istiyorum diyorsanız kesinlikle evinizin kirlenmediği makineli kimyasallı petek temizleme için 0553 804 40 65’den bize ulaşabilirsiniz.