Göksu Petek Temizliği

Göksu petek temizliği sayesinde ısınmada arıza durumları en aza indirilerek petek temizleme hizmeti sayesinde kış ayında petekleriniz en verimli şekilde çalışacaktır. Kombi ve ısıtma sistemi elemanı olan petekler bu bakımlar içerisinde olmazsa olmazlar arasındadır. Periyodik bakım işlemleri arasında bulunan petek bakımı ileri de arızaların meydana gelmemesi için her sene yaptırılması gerekmektedir.

0553 804 40 65

Genellikle yeni tesisat döşemesi yaptıran kullanıcılar bu petek temizleme hizmetini pek önemsemez fakat peteklerin sadece bir kış kullanılması kafidir. Çünkü şebeke suyunu kullanan peteklerin içerisinde ki su yaz aylarında kombi çalışmadığı için durgun bir şekilde kalarak burada tortulara ve balçık haline gelmektedir. Yoğun birikmeler sonucunda ise ısınma sorunları meydana gelecek ve kombinin daha fazla yakıt tüketmesine neden olacaktır.

Çünkü petek temizleme işlemi yapılmadığında kombi bu çamurlaşmış suyu ısıtmak için 2 kat daha fazla yoğunlukta çalışacak ve bu durumda zorlanan kombi parçaları da zarar görecektir. Petek bakım işlemlerini siz de yaptırarak kış aylarını rahat bir şekilde, sıcacık ve az faturalar ödeyerek geçirebilirsiniz.

Beykoz Göksu mahallesi petek temizleme olarak bu yeşillikler içinde ki tarihi öneme sahip semtte kombi kullanıcılarına ulaşım sağlayarak peteklerinde ki ve ayrıca kombi bakım ve onarımı ile de kombi cihazında ki sorunları gidermekteyiz.

Kireç kalıntılarını ve petekler içerisinde ki kiri hem makine ile basınçlı su vererek sağlıyoruz hem de makineden aktarılan kimyasal ilaç ile de kirleri söküp atıyoruz. Peteklerin ömrünün uzamasına yardımcı olan bu işlem sayesinde korozyonların tümü temizlenmektedir. Petek temizliği konusunda İstanbul’un tüm semtlerine ücretsiz olarak servisimiz ulaşmaktadır. Petek temizleme hizmetimizde müşterileri memnun eden fiyatlarımız ve uzman  ekibimiz ile haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz.

Peteklerin altı soğuk ısınmıyorsa, ısı kayıpları yaşıyorsanız, kombi ve peteklerin yıllık bakıma ihtiyacı varsa 0553 804 40 65’den bizlere ulaşarak etkili bir petek temizliği hizmetini gün içerisinde alabilirsiniz.