Göztepe Petek Temizliği

Göztepe petek temizliği sayesinde peteklerin yıllık bakımları için petek temizleme hizmetini sağlayan firmamız kombi cihazının da ömrünü uzatmaktadır. Petek temizliği sayesinde ise ısı tasarrufu sağlanarak ısı performansında artış yaşanmaktadır. Radyatör bakımı için her yıl temizliğini yaptırırsanız eğer peteklerden istediğiniz konforlu ısıyı alabilir ve doğalgazdan %30’luk oranda tasarruf sağlayabilirsiniz.

0553 804 40 65

Göztepe petek temizliği teknolojiye ayak uydurarak uzun senelerdir makineli ve kimyasal ilaç ile peteklerin iç tesisat temizliğini sağlamaktadır. Peteklerin içerisine makine hortumları ile basınçlı su verilerek işlem gerçekleştirilmektedir. Hizmet verdiğimiz petek bakımı sırasında sadece banyonuzda ki petek sökülerek işlem tüm peteklere uygulanmaktadır. Etraf kirlenmeden makinede ki hortumlar ile pis su direk tuvalete aktarılır ve temiz işçilik sağlanmış olur.

Peteklerin içerisinden çıkan yağlı katranlı ve kahverengi çamurumsu su ortam kirlenmeden aktarılır. Bu işlemlerin hepsi sadece 1,5 saat  civarı sürmektedir. Etkili temizlik için ayrıca fiyatlarımıza dahil olan kimyasal ilaç kullanılması da peteklerin içerisinde ki kiri sökmektedir. Kesinlikle ilaçlı yıkama sağlanarak temizlik derinlemesine yapılmalıdır. Bu nedenle güvenilir bir firma olan profesyonel petek temizliği hizmetlerimizi bu konuda tercih edebilirsiniz. Kombi bakımı içinde bizlere ulaşabilirsiniz.

Beykoz ilçesine bağlı olan Göztepe mahallesi petek temizleme hizmetini siz de haftanın 7 günü 24 saat boyunca alma şansınız vardır. Yapmanız gereken telefon numaralarımızdan bize ulaşarak randevu saatini ayarlamak ve adres bilgilerinizi bize vermenizdir. Ekip arkadaşlarımız kesinlikle güvenilir ve bu konuda kalifiye kişilerden oluşturulmuştur. Hem müşteriye hitap etme tarzı hem de verdiği hizmet kesinlikle sizi memnun edecektir.

Haftanın tüm günlerinde İstanbul petek temizleme olarak bizlere ulaşabileceğiniz telefon numaramız 0553 804 40 65’dir. Bizi arayarak petek temizleme fiyatları konusunda bilgi alabilir ve oldukça makul olan ücretlerimizden hizmet almaya devam edebilirsiniz.