Gümüşsuyu Petek Temizliği

Gümüşsuyu petek temizliği ev ve iş yerlerinize gelerek petek temizleme hizmetini sizlere hiç bir zahmet vermeden gerçekleştirmektedir. Çok uygun fiyatlara sağladığımız petek temizliği özel makine ve kimyasallı ilaç ile sağlanmaktadır. Bir telefon kadar yakın olan ekibimiz haftanın tüm günlerinde Gümüşsuyu petek temizleme olarak kış aylarında doğalgazdan %30 tasarruf yapmanızı sağlar. Isınmayan petekler temizleme yapıldıktan sonra dokunulmaz ısılara ulaşarak müşterileri oldukça memnun etmektedir.

0553 804 40 65

Beykoz ilçesinde yer alan Gümüşsuyu mahallesinde ikamet eden kombi kullanıcılarına ekiplerimiz ulaşarak müşteri memnuniyetini ve işlem sonrasında onların gülen yüzünü gördüklerinde yaptıkları işin ne denli önemli olduğunu hissederek daha da iyisi sağlamak için çalışmaktadır. Petek temizleme ile iç kısımlarında oluşan balçık ve pislik makineden basılan su ile temizlenmektedir. Eklenen kimyasal bir süre kombi çalıştırılarak peteklerin içerisinde devir daim olmakta ve kirleri yumuşatarak yerinden sökülmesini iki kat artırmaktadır.

İstanbul petek temizleme olarak Beykoz ilçesinde ki tüm mahallelere ücretsiz servis imkanımız bulunmaktadır. Randevu ile adresinize gelen ekibimiz öncelikle evinize ya da ofisinize ulaşmadan önce kullanıcıları bilgilendirmekte ve müsait oldukları zaman petek temizliği için gelmektedir. Yeterince ısınmayan, alt kısımları soğuk kalan ve ısınmayı karşılamayan petek bakımı sağlanarak konforlu bir ısınma gerçekleştirilir.

Petek temizleme İstanbul yapmış olduğu temizliği her yıl yenilemenizi önermektedir. Çünkü yaz aylarında kullanılmayan peteklerin içerisindeki şebeke suyundan kaynaklı kireç ve tortular dibe çökerek tekrardan peteklerin tıkanmasına neden olmaktadır. Nasıl ki yıllık kombi bakımı yapılması gerekiyor ise aynı zaman da da petek bakımı da yapılmalıdır. Kombi bakımı ve onarımı içinde kesinlikle bize ulaşarak kombi temizliğini deneyimli ekibimize yaptırabilirsiniz. İki hizmeti de almak istiyorsanız fiyatlar konusunda indirim yapılarak iki işlem birden sağlanmaktadır.

Siz de verimli bir şekilde ısınmak istiyorsanız, yıllık doğalgaz fatura giderlerinde düşüş istiyorsanız mutlaka petek temizliği yaptırın. Bizden bilgi almak için petek temizleme fiyatları konusunda indirimleri kaçırmamak için hemen bizi 0553 804 40 65’den arayabilirsiniz.