Güngören Petek Temizliği

Güngören petek temizliği peteklerin bakımı için petek temizleme hizmetini 7/24 siz değerli kombi kullanıcılarına sunarak petekler içerisinde ki balçığı özel makinesi ve kimyasalı ile komple temizlemektedir. Sadece bir telefon ile bu hizmetimizden sizde yararlanabilirsiniz.

0553 804 40 65

Bütçenizi kesinlikle zorlamayan uygun fiyatlarda ki petek temizliği hizmetimiz haftanın her günü sağlanabilmektedir. İstediğiniz gün ve saatte ekibimiz evinize ya da iş yerinize özel petek yıkama makinesi ile gelerek peteklerin içerisini sadece bir peteği sökerek ve makine hortumlarını vanalara takarak sağlamaktadır. Oldukça basit olan bu işlem kesinlikle evinizi kirletmez çünkü makineye bağlı hortumlar sayesinde içerisinde ki kirli siyah ve çamurlaşmış su pis su giderine aktarılmaktadır.

Güngören petek temizleme İstanbul’un bu özel semtinde de faaliyet göstererek burada ikamet eden kombi kullanıcılarının imdadına yetişmektedir. Kış aylarını soğuk ve ısıtmayan petekler ile geçirmek istemiyorsanız ve ayrıca kabarık doğalgaz faturalarından bıktıysanız yapmanız gereken petek temizliği konusunda bizden yardım almak.

Petekler içerisinde ki tüm yabancı maddeler makineden basılan kimyasal ile yerinden sökülmekte ve yine makine yardımı ile dışarıya atılmaktadır. Peteklerin tam olarak ısınmamasında ki tüm sorunlar bu sayede çözümlenmektedir. Aksi takdirde petekler içerisinde biriken bu maddeler kombi cihazında ki eşanjör gibi parçalara da zarar vermektedir.

Güngören ilçesinde bulunan Akıncılar Mahallesi, Abdurrahman Nafiz Gürman Mahallesi, Gençosman Mahallesi, Güneştepe Mahallesi, Güven Mahallesi, Haznedar Mahallesi, Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesi, Mehmet Nezih Özmen Mahallesi, Merkez Mahallesi, Sanayi Mahallesi, Tozkoparan Mahallelerinde yaşayanlar bizim özel hizmetlerimizden faydalanabilir.

Kış aylarında rahat ve konforlu bir şekilde geçirmek için ve boşuna fazladan ödenen doğalgaz faturalarının önüne geçmek için sadece bizi aramanız yeterli. İstanbul’un neresinde olursanız olun İstanbul petek temizleme hizmetimiz kısa sürede adresinize gelmektedir. Bize ulaşacağınız telefon numaramız; 0553 804 40 65’dir.