Hamidiye Mahallesi Petek Temizliği

Hamidiye mahallesi petek temizliği her yıl düzenli olarak yapılması gereken kombi ve petek temizleme hizmetinde profesyonel makine ve kimyasal sayesinde üstün başarılar sağlamaktadır. Kombi cihazlarının ve peteklerin temizlenmesi için mutlaka makine ile detaylı temizlik yapılması gerekmektedir. Petek temizliği için en etkili yöntem olan makineli temizleme işlemi ile peteklerde ki ısınma sorunları giderilmektedir. Petek içerisinde biriken ve tıkanıklığa neden olan kireç ve tortular profesyonel ekibimiz tarafından temizlenmektedir.

0553 804 40 65

Çekmeköy Hamidiye petek temizleme ekibi ısı verimini artırmak doğalgazdan tasarruf sağlamak için mutlaka petek temizliği hizmetini önermektedir. Peteklerin içerisinde ki kirli su makine ile tazyikli su verilerek öncelikle tesisattan pis su giderine aktarılmaktadır. Daha sonra petek temizleme için kimyasal ilaç peteklere verilir ve derinlemesine bir temizlik sağlanır. Tıkalı olan, peteklerin üstü sıcak altı soğuk kalan petekler özellikle tek tek ekibimiz tarafından yıkanmaktadır. Bunun için petek vanaları tek tek açıp kapatılır ve böylece tüm petekler detaylı bir şekilde temizlenir.

Kombi bakımı konusunda da uzman olan ekibimiz bu konu da da indirimli fiyatları ile sizlere yardımcı olmaktadır. Kombi cihazlarında meydana gelecek arızaları önlemek için mutlaka her yıl düzenli olarak bakım yapılması gerekmektedir. Petek temizliği ve kombi bakım hizmetlerini bir arada sunarak indirimli fiyatlar ile kombi kullanıcılarına en iyi hizmeti sağlamaktayız.

Hamidiye petek temizleme ekibi evin en uygun yeri olan banyodan tüm peteklerin temizleme işlemini gerçekleştirir. Bu sayede direk pis su klozete aktarılır ve etraf kesinlikle kirlenmez. Kısa sürede bitirilen işlem sizi kış aylarında yüksek faturalardan kurtarmaktadır. Siz de hemen 0553 804 40 65‘i arayarak aynı gün içerisinde hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.