Hasanpaşa Petek Temizliği

Hasanpaşa Petek Temizliği ev ve iş yerlerinize gelerek etrafı kesinlikle kirletmeden petek temizleme işlemini en kısa sürede etkili bir şekilde tamamlamaktadır. Kesinlikle size hiç bir zahmet vermeyen ekibimiz profesyonel petek temizleme makinesi ve kimyasal ile petek temizliği işlemini sağladığı için sadece banyoda ki havlupanı sökerek işlemi sağlar. Tüm petekler sadece tek bir noktadan en iyi şekilde temizlenir.

0553 804 40 65

Kadıköy petek temizleme ekibi haftanın tüm günlerinde sizlere hizmet vermek için telefonun bir ucunda beklemektedir. Artık kış ayı geldi yüksek faturalar nasıl ödenecek diye düşünmeyin! %30 tasarruf sağlamanıza yardımcı olan petek temizleme işlemi ile artık kombiniz daha az çalışacak ve konforlu ısınma sağlanacak.

Hasanpaşa mahallesi petek temizleme peteklerin içerisinde zamanla biriken tortu, kireç ve diğer yabancı maddeleri tesisatın içerisinden söküp atmaktadır. İçerisinde ki kireç ve tıkanmalara neden olan tortular sebebi ile peteklerde ısınma sorunları meydana gelmektedir. Peteklerin üstü sıcak iken alt kısımları soğuk ise bu durumda peteklerin içi kirlenmiş demektir.

Kadıköy Hasanpaşa petek temizleme ekibimiz makine ile peteklerin içerisini komple temizler. İçerisindeki kirleri derinden söküp atmak için ise petek yıkama kimyasalı kullanarak derinlemesine bir temizlik sağlar. Petek temizleme konusunda uzun senelerdir bu sektörde yer alan firmamız müşteri memnuniyetine öncelik vermektedir. Kombi bakım işlemleriniz ve petek yıkama için bizi 0553 804 40 65‘den arayabilirsiniz.