İçerenköy Petek Temizliği

İçerenköy petek temizliği ile kombilerinizden yüksek verim alarak kış ayını petek temizleme sayesinde konforlu bir şekilde doğalgazdan tasarruf sağlayarak geçirebilirsiniz. Petek içerisinde ki kirli suyu kesinlikle etrafı kirletmeden makine hortumları sayesinde direk pis su giderine aktaran ekibimiz petek temizleme işlemini özel çift yönlü makinesi ile yapmaktadır. İçerisine aktarılan ve kirlerin çözünmesini sağlayan kimyasal sayesinde petekler içerisinde ki kireç ve pislikler dışarıya atılmaktadır.

0553 804 40 65

İstanbul petek temizliği ile peteklerinizin maksimum performans ile çalışmasını sağlayarak ev ya da iş yerinizin istenilen tasarrufta ısınmasını petek temizleme işlemi sayesinde sağlıyoruz. Bu sayede kombileriniz doğalgazı verimli bir şekilde ısı enerjisine dönüştürerek ortamın istediğiniz şekilde ısınmasını sağlıyor ve bu sayede doğalgaz faturalarından tasarrufta sağlıyorsunuz. Petekler içerisindeki balçıklaşma ve kireçlenme kombiden gelen ısıyı verimli bir şekilde sağlayamaz bu durumda da yükseltilen kombi derecesi sebebi ile daha çok fatura gelmekte ve ısınmada sağlanamamaktadır.

Petek temizliği işlemini düzenli olarak her yıl yaptırırsanız peteklerinizden istediğiniz ısıyı elde edebilir ve peteklerin uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz.

Ataşehir İçerenköy mahallesinde petek temizleme hizmetlerine devam eden ekibimiz peteklerinizin komple bakımını yaparak peteklerin içerisinde ki tüm pisliği temizlemektedir. Profesyonel ekipmanları ile hazır bir şekilde evinize ya da ofisinize gelen çalışanlarımız en son teknoloji petek yıkama makinesi ile İçerenköy petek temizleme hizmetinizi sunmaktadır. Temiz su gelene dek yapılan petek temizleme işlemi ile asgari seviyede enerji harcanarak tasarruf sağlanmaktadır.

Petek temizleme konusunda uzman ellerden destek almak istiyorsanız hemen servis hizmetimizi arayarak gerekli detayları öğrenebilirsiniz. Çağrı merkezi numaramız 0553 804 40 65’i hemen arayabilirsiniz.