İncirköy Petek Temizliği

İncirköy petek temizliği peteklerde biriken yabancı maddeleri petek temizleme hizmeti içerisinde makine ve kimyasal ile temizleyerek peteklerde ki ısı kayıplarının önüne geçmektedir. Tesisatta yaşanan sorunlarda etkili bir hizmet sağlanarak tüm sorunlar ekibimiz tarafından giderilmektedir. Petek temizliği olarak kaliteli işçiliğimizin yanında oldukça uygun fiyatlar ile ev ve iş yeri kombi kullanıcılarına ulaşmaktayız.

0553 804 40 65

Beykoz İncirköy mahallesi petek temizleme olarak petek tesisatının içerisinde biriken ve yer çekimi ile dibe çöken kireç ve tortuları hem su ısıtıcısı bulunan hem de su basarak içerisinde ki pislikleri atan makine ile sağlamaktayız. Etkili ve derinlemesine temizlik için kimyasal ilaç kullanılarak petek temizliği sağlanır.

İncirköy petek temizleme sayesinde siz de bu bölgede ikamet ediyorsanız hemen çağrı merkezi numarasından bizlere ulaşarak randevu talep ederek gün içerisinde ekibimizin belirttiğiniz adreste olmasını sağlayabilirsiniz. Petek tesisatı temizliğinde profesyonel anlamda hizmet sağlayan çalışanlarımız petek temizleme işlemlerini kusursuz bir şekilde etraf kirlenmeden gerçekleştirmektedir.

Çamur ve balçıklaşmış kirin atılması için öncelikle kimyasal atıldıktan sonra kombi açılarak bir süre çalıştırılır ve bu sayede kirler yumuşayarak daha iyi çıkar. Kullanılan kimyasal daha sonra peteklerin içerisinden gidene kadar temizlik işlemi devam eder. Yıllık olarak İstanbul petek temizleme hizmetlerinden yararlanarak her ay gelen doğalgaz faturalarında makul düşüşler ile karşılaşın ve kış ayını sıcacık bir şekilde geçirin.

Petek temizleme ile peteklerde ki ısı 2 kat artış göstererek en düşük sıcaklıkta açılan kombi derecesinde bile etkili bir sıcaklık sağlayacaktır. Tabi ki dışarıda ki hava durumuna bağlı olarak kombi derecenizi yükselterek yine etkili bir ısınmayı en düşük derecelerde sağlayabilirsiniz.

Kış ayını yüksek fatura derdi olmadan evinizde sıcak çayınızı içerek geçirmek istiyorsanız hemen 0553 804 40 65‘i arayabilirsiniz.