İnkılap Mahallesi Petek Temizliği

İnkılap mahallesi petek temizliği son teknoloji makinaları ile evlerinize ve iş yerlerinize gelerek petek temizleme işlemini hiçbir yeri kirletmeden gerçekleştirir. Evinizde ve iş yerinizde ekonomik bir şekilde ısınmanız için peteklerin ısı kaybına neden olan kireç artıklarını ve pislikleri sizlere zahmet vermeden temizlemektedir. Makine içerisinden peteklere verilen kimyasal ilaç ile petek içlerinde tortulaşan kireç ve diğer maddeler tesisattan sökülerek tahliye edilmesini sağlamaktadır. Kesinlikle petekler sökülmez sadece banyodaki havlupan sökülerek işlem gerçekleştirilir.

0553 804 40 65

Ümraniye petek temizliği olarak fiyatlarımız son derece uygun rakamlardadır. Kış ayları boyunca doğru düzgün ısınmak ve bunun yanında yüksek doğalgaz faturalarını ödemekten kurtulmak için hemen petek temizliği hizmetini yaptırın.

Kombi ve tesisat içerisinde kullanılan şebeke suyu nedeni ile zamanla kireç peteklerde birikir ve kireç kalıntıları sebebi ile ısı verimi git gide düşer. Bu kullanıcılara ise petek üstü sıcak petek altı soğuk şeklinde yansımaktadır. Nedensiz doğalgaz fatura artışları da kombinin bu kireçli suyu ısıtmaya çalışması nedeni ile artış gösterir. Hem ısınma konforunu düşüren hem de yakıt miktarını artıran petek kirliliği için kesinlikle petek bakımı yaptırmak gereklidir. Ayrıca kombi içerisinde ki devirdaim pompası ve eşanjör gibi parçalarda bu kireç nedeni ile zarar görebilir ve masraf sizin açınızdan iki katına çıkar.

Siz de bu sorunlarla karşılaşmamak için İnkılap petek temizleme hizmetlerimizden faydalanın. Ümraniye İnkılap mahallesi petek temizliği ile bu bölgede ki tüm kullanıcılar bizleri arayabilir. 7/24 ulaşabileceğiniz telefon numaramız 0553 804 40 65’dir. Bizleri arayın ve randevu isteyen aynı gün içerisinde servisimiz kapınıza gelsin.