İnönü Petek Temizliği

İnönü petek temizliği artık eskisi gibi ısınmayan peteğinizi kimyasal ilaç ve makine ile temizleyerek petek temizleme işlemi sayesinde eski performansına kavuşturuyoruz. Profesyonel petek temizliği olarak aynı gün içerisinde Ataşehir İnönü mahallesinde tüm kombi kullanıcılarına hizmetlerimizi sağlamaktayız. Peteklerde ki ısınma sorunlarına karşı çözüm bulan ekibimiz kireç ve çamuru tamamen içerisinden arındırmaktadır.

0553 804 40 65

İnönü mahallesi petek temizliği ile peteklerin içerisinde ki kir ve pas tamamiyle temizlenmektedir. En büyük etken ise makine içerisinden eklenen kimyasal ilaçtır. Bu ilaç sayesinde kireç ve tortular yerinden kalkar ve etkili temizlik diğer aşamalar ile tamamlanır. Pislikten arındırılan peteklerin ısınma performansı iyice artarak kombiye de daha fazla ağırlık binmeden ve parçalarına zarar gelmeden bir çalışma sağlanmış olur. Yoksa içi kir olan petekler kombi de arızalara dahi sebep olabilmektedir.

İstanbul petek temizliği olarak Ataşehir ilçesine bağlı olan İnönü mahallesinde verdiğimiz hizmetler aynı şekilde diğer mahallelerde de sağlanmaktadır. Ekipler farklı bölgelere ayrılarak müşterilere en kısa sürede ulaşmak için haftanın 7 günü çalışmaktadır. Peteklerin altı soğuk ise, petekler geç ısınıyorsa etrafın kirlenmediği bir petek temizliği hizmeti istiyorsanız kesinlikle bizi arayabilirsiniz.

Petek temizleme fiyatları ise oldukça cazip rakamlarda sunularak müşterilerimize özel kampanyalarımızda bulunmaktadır. Kısa sürede hizmet almak ve randevu talep etmek için 0553 804 40 65’den bizi arayabilirsiniz.