İstiklal Mahallesi Petek Temizliği

İstiklal mahallesi petek temizliği ile Ümraniye ilçesinde ki tüm kombi kullanıcılarına ulaşarak petek temizleme işlemini özel makine ve kimyasal ile yapmaktayız. Petek temizliği sırasında kesinlikle eviniz kirlenmez çünkü tüm işlem banyoda gerçekleşir. Banyoda bulunan havlupan ya da petek sökülür ve cihaz buraya bağlanarak tüm peteklerin temizlenmesi sağlanır. Yüksek verim ile çalışan kombi cihazı peteklerin kirliliği nedeni ile kullanıcı tarafından derecesi artırılır istenen ısınma yaşanmadığı gibi aynı zamanda da her ay yüksek fatura ile karşı karşıya kalırsınız. Ümraniye petek temizliği ise bu sorunlardan kurtulmanız ya da henüz bunlar başınıza gelmeden önlem almanız için size petek temizleme hizmetini sunar.

0553 804 40 65

Kış boyunca hem %30 doğalgazdan kar sağlamak ve ısınma verimliliğini artırmak için muhakkak yılda bir kez petek temizliği işlemini yaptırmalısınız. Özel karışımlı kimyasal sayesinde peteklerin içerisinde ki pislikler çözünür ve yıkama makinesi ile peteklerin içinde kalan pislik ve kireç temizlenir. İstiklal petek temizleme çift yönlü olarak çalışan makinesi ile peteklerin içerisinde ki tüm pisliği direk tuvalete boru ile aktarır. Bu pislik ve kireçler tesisatta biriktiğinde kombi parçalarına da zarar vermektedir. Tamir masrafları ise bu doğrultuda daha da artmakta ve her ay sürekli yüksek fatura ödemek zorunda kalmamak için hemen bizi arayarak petek temizleme işleminden faydalanın.

Petek temizleme üzerine çalışan ekibimiz ayrıca kombi bakım ve onarım işlemlerini de kusursuz bir şekilde sağlar. Arızalı parça değişimleri ve kombinin detaylı bakımları indirimli fiyatlarımız ile sağlanır. Kullanıcı memnuniyetini düşünen ekibimiz titiz çalışması ile tüm kullanıcılardan olumlu yanıtlar almaktadır. Petek bakımı yaptırın ve kış boyunca sıcacık evinizde ısınmanın keyfini sürün.

Bütçenizi yormayacak petek temizleme fiyatları ile kullanıcılara kolaylık sağlayan ekibimizi evinize ya da iş yerinize çağırmak için hemen 0553 804 40 65’i arayın.