Kadıköy Göztepe Petek Temizliği

Kadıköy Göztepe petek temizliği peteklerin daha uzun ömürlü olması için, ısınma konforunu sağlamak ve enerjiden %30 tasarruf yapmak için petek temizleme hizmetini Göztepe mahallesinde tüm kombi kullanıcılarına sunmaktadır. Her yıl yapılması gerekli olan radyatör bakımı eski tip sistemlerden oldukça farklıdır. Eskiden saatler alan petek temizliği şimdilerde ise teknolojik petek yıkama makinesi ile sağlanmaktadır. Peki makine nasıl petek temizliği yapmaktadır diye merak edenler varsa hemen açıklayalım.

0553 804 40 65

Petek temizliği nasıl yapılır?

Öncelikle petek temizleme ekibimizi arayarak bu hizmeti almak istediğiniz belirttikten sonra ekibimiz aynı gün içerisinde adresinize gelerek profesyonel petek temizleme makinesini banyoda ki havlupanı sökerek sisteme bağlamaktadır. Peteklerin içerisinden çıkan pis su için ise yine makineden çıkan bir hortum pis su giderine tutulmaktadır. Tuvalete aktarılan pis su kesinlikle hiç bir yerin kirlenmesine izin vermez. Petek yıkama için öncelikle peteklerin içerisinde ki pis su direk boşaltılır. Bu sırada ise makinenin içerisinden temiz su peteklere verilir. Böylece devir daim sağlanarak peteklerin içerisinde ki kireç ve tortular dışarıya atılır. Aynı zamanda da içerisinde pisliğin yerinden sökülmesi için petek yıkama kimyasalı  da makineden peteklerin içerisine verilir. İşlem yaklaşık olarak petek sayısına da bağlı olarak 1 saat kadar sürmektedir. Aynı zamanda ekibimiz kombi bakım ve onarım işlemlerini de yapmaktadır.

Göztepe mahallesi petek temizleme ekibi kaliteli ve etkili temizlik sayesinde peteklerin ısınma sorunlarını ortadan kaldırmaktadır. Güvenilir ve etkili bir temizlik sağlanarak ısınma konforu %100 artmış olur ve peteklerin içerisinde ki pis suyu ısıtmaya çalışan ve sürekli çalışmak zorunda olan kombi de artı olarak fayda sağlar. Doğalgazdan %30 kar elde etmek isteyenler muhakkak bize ulaşarak peteklerinin temizliğini yaptırmalıdır.

Kadıköy Göztepe mahallesi petek temizleme servisi hafta içi ve hafta sonu tüm günlerde çalışmaktadır. İstanbul gibi kalabalık olan ve yoğun mesailerin yaşandığı çalışanlar için hafta sonu randevu sistemi ile istediğiniz saatte evinize ulaşmaktayız. Bize 7/24 ulaşmak için 0553 804 40 65‘den ulaşabilirsiniz.