Kağıthane Petek Temizliği

Kağıthane petek temizliği ile kışı rahat ve konforlu geçirmek için hemen petek temizleme konusunda bizimle iletişime geçerek bu işlemin ne denli faydalı olduğunu öğrenebilirsiniz. Özel makine ile yapılan temizlikte petekleriniz komple temizlenerek işlem kısa sürede tamamlanmaktadır. Petekler içerisinde biriken balçık ve tortular petekten verimli ısı alamamanıza neden olmakta ve her ay bu doğrultuda faturalarınızda da artmalar göstermektedir.

0553 804 40 65

Kağıthane petek temizleme olarak oldukça uygun fiyatlarda sağladığımız petek temizliği peteklerin içerisinde biriken maddelerin daha etkili şekilde kalkması için tesisata kesinlikle zarar vermeyen bir kimyasal kullanmaktadır. Eğer her yıl bu petek temizleme işlemini gerçekleştirmezseniz zamanla kombi cihazı da arızalar göstererek size iki kat masraf çıkaracaktır. O halde kısa sürede İstanbul petek temizleme telefonumuzu arayarak işlemi hemen yaptırabilirsiniz.

Pazar günü de dahil olmak üzere haftanın 7 günü gezici olarak dolaşan servislerimiz gün içerisinde adresinize gelerek peteklerin temizliğini kusursuz bir şekilde gerçekleştirir. Her yıl yaptırmanızı tavsiye ettiğimiz petek temizleme işlemi dışında ekstra olarak kombi bakımı da yaparak çok yönlü hizmetlerimizi sizlere sunmaktayız.

Şebeke suyundan kaynaklı oluşan kireçlenmeler ve tortular kimyasal ile temizlenerek güvenli bir hizmet sağlamaktayız. Kağıthane’de bulunan Çağlayan Mahallesi, Çeliktepe Mahallesi, Gültepe Mahallesi, Emniyet Mahallesi, Gürsel Mahallesi, Hamidiye Mahallesi, Harmantepe Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, Merkez Mahallesi, Nurtepe Mahallesi, Ortabayır Mahallesi, Sanayi Mahallesi, Seyrantepe Mahallesi, Şirintepe mahallesi, Talatpaşa Mahallesi, Telsizler Mahallesi, Yahya Kemal Mahallesi ve Yeşilce Mahallesi olmak üzere semtin her bölgesinde petek temizleme işlemi sağlanmaktadır.

Doğalgaz faturasını artık dert etmek yok! Petek temizleme fiyatları konusunda da tüm olanakların sağladığı hizmetimizi almak için 0553 804 40 65’i arayın. Gün içerisinde ekibimiz randevu saatinde kapınızda olsun!