Kanlıca Petek Temizliği

Kanlıca petek temizliği olarak kombi cihazının tesisatı için gerekli olan petek temizleme hizmetini siz Beykoz halkı için en uygun fiyatlara özel makine ve kimyasalı ile gerçekleştirmekteyiz. Radyatörlerde meydana gelen tıkanmalarda içerisinde su geçişi engellenerek ısı oluşumu bu durumdan etkilenmektedir. Bu sebeple petek temizliği gerekli olmaktadır.

0553 804 40 65

İstanbul Beykoz Kanlıca mahallesinde ikamet eden tüm kombi kullanıcılarına geniş servis ağımız ile hizmet vermekteyiz. Sadece petek temizliği ile sınırlı olmayan hizmetimiz aynı zamanda da kombilerin yıllık gereksinimi olan kombi bakımı hizmetini de kusursuz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Kombide meydana gelen arızaları tespit ederek değişim gereken parçaların değişimlerini sağlamaktayız. Özellikle kış aylarında peteklerin altı soğuk ise, peteklerde geç ısınmalar görülüyorsa mutlaka işin uzmanı petek temizliği servisimizden gerekli bakımları istemelisiniz.

Kanlıca petek temizleme olarak kombi iç tesisatında ki temizlik için makine ve kimyasal kullanılmaktadır. Bu ikisi petek temizliği için kesinlikle şarttır. Petek temizleme fiyatları ise sizler için oldukça uygundur ve kimyasal da fiyatımıza dahildir. Isınma problemlerini yaşamamak ve ısınma da %30 tasarruf sağlamak istiyorsanız hemen ekibimizi arayabilirsiniz.

Aynı Gün Servis İmkanı!

Öncelikli olarak firmamız İstanbul petek temizleme hizmetinde müşteri memnuniyetine ve kusursuz işçiliğe önem vermektedir. Bu sayede ortaya profesyonel bir hizmet çıkmaktadır. Örneğin; bir binada yöneticisiniz ve binanızda ki dairelere petek temizleme yaptırmak istiyorsanız o halde bizi arayarak toplu şekilde olduğu için indirimlerden yararlanabilirsiniz. Petek temizliği servisi olarak randevu sistemi ile çalışmaktayız. Gün içerisinde randevu adresine gelerek aynı gün hizmet sağlarız.

Petek temizleme de aynı gün hizmet almak için 7 gün 24 saat bizleri arayabilirsiniz. Telefon numaramız 0553 804 40 65’dir. Bu numaradan anında gezici servis hizmetimize ulaşın ve en kısa sürede ısınma problemlerinize çare bulalım.