Kartal Petek Temizliği

Kartal petek temizliği yeni cihazlarımız ile yaptığımız petek temizleme hizmetini Kartal ilçesinde ki 20 mahallede kombi kullanıcılarına avantajlı bir şekilde sağlamaktadır. Hem kombiden az enerji harcanarak hem de daha fazla konfor sağlanarak ısıtma sistemi elemanlarından olan petekler iyice temizlenmektedir.

0553 804 40 65

Kış aylarında hiç ısınmadan ödenen faturalardan kurtulmak artık sizin elinizde! Peteklerin iç kısımları sadece tek bir petek sökülerek ve makine vanalara bağlanarak gerçekleştirilmektedir. Makine ile peteklerin komple suyu tuvalete boru ile aktarılarak ikinci adım olan özel kimyasal ile petek temizliği adımına geçilmektedir. Hem su basılan hem de kimyasal verilen peteklerin içi her yıl düzenli olarak yıkanmalıdır.

Peteklerin içerisinde ki kireç, çamur ve balçık ısı aktarımını azalttığı için peteklerin ısınması mümkün olmamaktadır. Özellikle peteklerin altı soğuk üstü sıcak bu durumda yer çekiminden kaynaklı olarak içerisinde ki pislik alt kısma çökerek burada ısı kaybına neden olmaktadır. Kombi cihazı ne kadar iyi olursa olsun eğer peteklerin içi kirli ise ne yaparsanız yapın ısıtmayı yüksek performans ile sağlayamazsınız. Yapmanız gereken Kartal petek temizleme olarak bizleri arayarak ilk olarak bilgi almak ardından ise temizleme işlemi için randevu almak.

İstanbul petek temizleme olarak Kartal ilçesinde ki Atalar mahallesi, Cevizli mahallesi, Cumhuriyet mahallesi, Çarşı mahallesi, Çavuşoğlu mahallesi, Esentepe mahallesi, Gümüşpınar mahallesi, Hürriyet mahallesi, Karlıtepe mahallesi, Kordonboyu mahallesi, Orhantepe mahallesi, Orta mahallesi, Petroliş mahallesi, Soğanlık yeni mahallesi, Topselvi mahallesi, Uğurmumcu mahallesi, Yakacık yeni mahallesi, Yalı mahallesi, Yukarı mahallesi ve Yunus mahallelerinde ücretsiz servis ile petek temizliği yapmaktayız.

İstanbul petek temizleme ile petekleriniz ilk gün ki gibi mükemmel performans ile çalışacaktır. Petek temizliği fiyatları konusunda bilgi almak ve indirimlerimizden yararlanmak için 0553 804 40 65’i arayın bilgi alın.