Kavacık Petek Temizliği

Kavacık petek temizliği ile ısıtma sistemlerinde ki sorunlara kısa sürede çözüm bularak petek temizleme servisimiz sayesinde gün içerisinde yardım alabileceksiniz. Boşu boşuna fazladan fatura ödemek zorunda kalmayacak ve uzman ekibimizin ev ve iş yerlerinize sağladığı kaliteli petek temizleme hizmeti sayesinde petekler içerisinde ki kir, kireç, balçık ve çamurdan kurtulacaksınız.

0553 804 40 65

Özellikle tesisatın monte edildiği günden itibaren yapılmayan ya da uzun zamandır yapılmayan petek temizleme sebebi ile peteklerinizde ki kirler özel makinalarımız ve peteklere gönderilen kimyasal sıvı sayesinde komple temizlenecektir. Petek temizleme işleminde ise etraf kirlenecek o su nasıl alınacak gibi şeyler düşünmeyin. Çünkü sadece tek bir petek sökülür ve makine hortumları direk tesisata bağlanarak hortum sayesinde pislik gidere aktarılmaktadır.

Kombinizin üretmiş olduğu enerjiyi ısıya dönüştüren petek bakımı çok önem taşımaktadır. Peteklerin verimli bir şekilde kullanılması için kalorifer petek temizliği yapılması gerekmektedir. Önemli olan ise yapılan temizlikte peteklerde ki pisliklerin kombi ve tesisat sisteminden özenli ve güvenlikli şekilde temizlenmesidir. Temizlenmeyen peteklerde ısı sorunları yaşandığı gibi ilerlediğinde kombide ki eşanjöre ve diğer parçalara da zarar vererek sorun çıkarmasına neden olmaktadır.

Kavacık petek temizleme hizmetimizden her yıl düzenli olarak yaptırarak hem kombinizin hem de peteklerinizin uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz.

İstanbul petek temizleme olarak Kavacık mahallesinde ikamet ediyorsanız hemen bize ulaşarak petek temizleme için randevu alabilirsiniz. Kavacık petek temizleme fiyatları ise en uygun rakamları ile kullanıcılara sunularak istenilen memnuniyet sağlanmaktadır. Beykoz ilçesinde bir semt olan Kavacık bölgesinde yaşıyorsanız hemen 0553 804 40 65 nolu telefonu arayabilirsiniz.