Kayışdağı Petek Temizliği

Kayışdağı petek temizliği kalorifer sistemlerinde ki ısı kayıpları ve enerji tasarrufu için petek temizleme hizmetini Ataşehir Kayışdağı mahallesinde gerçekleştirmektedir. Petekler içerisinde tıkanıklığa neden olan, suyun geçişini engelleyen ve peteklerde ısı kayıplarına neden olan kireç ve katranlaşmış yağı temizlemektedir.

0553 804 40 65

Kayışdağı petek temizleme her yıl peteklerin ihtiyacı olan petek bakım hizmetini en uygun fiyatlara sağlamaktadır. Son teknoloji ekipmanlarının kullanıldığı petek yıkama hizmetinde üst düzey petek temizleme makinesi kullanılmaktadır. Makine yolu ile peteklere aktarılan kimyasal ilaç da verdiğimiz hizmete dahildir. Kimyasal ilaç ile yapılan petek temizleme kireci ve diğer yabancı maddeleri yüzeyden söker. Gerçek bir radyatör bakımı istiyorsanız kesinlikle bizi aramalı ve uzmanlarımızdan yardım almalısınız.

Ataşehir’e bağlı olan Kayışdağı mahallesi petek temizleme hizmeti için yapmanız gereken sadece bize ulaşmak. Ekibimiz gün içerisinde belirttiğiniz adrese gelerek petek temizliği hizmetini sizlere sağlamaktadır. Peteklerde ki tıkanmalar ve ısınmama sorunlarını artık dert etmeyin! Kısa zamanda ekibimiz sizlere ulaşarak deneyimi sayesinde 1,5 saat içinde İstanbul petek temizleme hizmetini bitirmektedir.

Petek temizleme fiyatları konusunda sizlere özel indirimler sağlayan ekibimiz çok cazip rakamlara peteklerinizin temizliğini sağlamaktadır. Yıllık olarak yaptıracağınız petek temizleme sayesinde ise doğalgazdan %30 tasarruf sağlayacaksınız. Hem kurumsal hem de özel müşterilere sağladığımız profesyonel çalışmalar sayesinde her yıl müşterilerimiz memnun bir şekilde tekrar geri dönüş yaparak yıllık kombi ve petek bakımlarını yaptırmaktadır.

Sadece petek bakımı değil aynı zamanda da kombi bakımı konusunda da bizden servis talebinde bulunabilirsiniz. Kayışdağı petek temizleme fiyatları ve randevu için 0553 804 40 65’i arayın.