Kirazlıtepe Mahallesi Petek Temizliği

Kirazlıtepe Mahallesi Petek Temizliği peteklerinizin temizliğini modern cihazları ile sadece banyonuzda ki havalupanı sökerek petek temizleme işlemini kusursuz bir şekilde yapmaktadır. Hiç bir yer kirlenmez ve evinizde artık ekonomik bir şekilde ısınabilir ve her ay doğalgazdan %30 tasarruf sağlayabilirsiniz. Peteklerin ısınmasına engel olan içerisinde ki pislik ve kireç size hiç bir zahmet verilmeden ekibimiz tarafından temizlenir.

0553 804 40 65

Petek temizliği yapan firmamız peteklerin içerisinde bulunan yabancı maddeleri ve katranı özel kimyasal ilaçlar kullanarak ve makine ile sağlamaktadır. Çift yönlü şekilde yıkama sağlayan cihazlarımız peteklerde ki ve tesisat içerisinde ki tüm pisliği boru ile pis su giderine aktarır. Üsküdar petek temizleme ekibi banyodan gerçekleştirdiği bu işlemi çok uygun fiyatlara sağlamaktadır. Bu kirler nedeni ile tüm kış süresince ısınamadığınız halde bir de yüksek doğalgaz faturalarını ödemek zorunda kalırsınız. Bunlardan kurtulmak için kesinlikle petek temizleme işlemini önermekteyiz.

İstanbul petek temizleme tesisatta kirleri yılda bir defa temizletmenizi önermektedir. Bu pisliklerin oluşma nedeni ise kombinin şebeke suyunu kullanmasıdır. Şebeke suyu içerisinde yoğun bir şekilde bulunan kireç sebebi ile zamanla petekler içerisi kireçlenir ve tortulaşma görülür. Bu nedenle de ısınmada verim azalır ve genellikle peteklerin üstü sıcak iken alt kısımları soğuk kalır. Kir dibe çökerek burada kalın bir tabaka oluşturur petekleri tıkar. Bu suyu ısıtmaya çalışan kombi zorlanır parçalarına zarar gelebilir ve daha çok fatura ödemek zorunda kalırsınız.

Siz de kombiye zarar veren bu durumdan kurtulmak ve istediğiniz şekilde ısınmak için petek temizleme fiyatları konusunda çağrı merkezini arayarak bilgi alabilirsiniz. Üsküdar petek temizliği ile semtte ki tüm mahallelere ücretsiz servisimiz vardır. Ayrıca kombi bakım ve onarım işlemlerini de kusursuz bir şekilde yapmaktayız. Bize ulaşmak için 0553 804 40 65‘i arayabilirsiniz. Haftanın 7 günü 24 saat boyunca petek temizleme hizmetimiz bulunmaktadır.