Kısıklı Petek Temizliği

Kısıklı petek temizliği olarak peteklerin içerisinde ki tortu ve kireç petek temizleme hizmetimiz sayesinde derinlemesine temizlenmektedir. İstanbul’un her noktasına petek temizleme servisimiz bulunmaktadır. Kısıklı’da ikamet eden kombi kullanıcıları peteklerini temizlettirerek doğalgaz faturasından %30 kar edebilir. Ayrıca ısınmayan peteklerin bakımlarının hiç aksatılmadan yılda 1 kez olacak şekilde yapılması doğrudur.

0553 804 40 65

Ev, ofis ya da dubleks dairelerde ki ısıtma sistemlerinde ki bakımları yapan Kısıklı petek temizliği hizmeti villa tipi evlerde de uzman işçiliği ile petek temizliği hizmetini vermektedir. Eğer apartmanda oturuyorsanız ve toplu olarak petek yıkama hizmeti almak istiyorsanız kişi sayısına göre indirimlerde yapılmaktadır. Doğalgazlı evlere sağladığımız hizmetimiz de profesyonel petek yıkama makinesi ve özel kimyasal kullanılarak işlem gerçekleştirilmektedir.

Kısıklı petek temizleme olarak peteklerin altı soğuk üstü sıcak ise petekler geç ısınıyor ise o halde petek temizleme vakti geldi demektir. Bu durumda ekibimize ulaşarak peteklerinizin komple temizliğini yaptırabilirsiniz. Peteklerin içlerinin tıkanmasını sağlayan bu kireç ve tortular temizlik yapılmadığı takdirde kombinizi zorlayacak ve kombi de ki parçalara arıza verecektir.

İstanbul petek temizleme olarak peteklerin içerisinde ki pis suyu banyoda ki bağlantı girişlerine makine hortumlarını bağlayarak tahliye etmekteyiz. Direk pis su giderine aktarılan bu çamurumsu suyu siz de gördüğünüzde şaşıracaksınız. Yaklaşık olarak 1,5 saat süren petek yıkama işleminde kullanılan özel kimyasal ile petekler içerisinde ki tüm kirler yerinden kalkacak ve artık dilediğiniz şekilde ısınabileceksiniz.

Kısıklı petek temizliği olarak uzun senelerdir İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında petek temizleme hizmetlerimize devam etmekteyiz. %30 faturadan kar sağlatan petek temizleme servisi için 0553 804 40 65’den bizlere 24 saat boyunca ulaşabilirsiniz.