Kozyatağı Petek Temizliği

Kozyatağı petek temizliği kalorifer tesisatında ki tıkanmaları ve kireçlenmeleri gidermek için ve ısı da konfor sağlamak, doğalgazdan tasarruf için petek temizleme hizmetini gerçekleştirmektedir. Peteklerin içerisinde yoğun bir şekilde biriken tortu ve kireç gibi maddeleri sistemden atmak için petek temizliği yaptırmak kesinlikle gerekmektedir. Kombi bakımı da bu noktada gerekli olmakta ve her ikisi de her yıl düzenli olarak yapılmalıdır. Önceki ısı performansına göre peteklerde ısı sorunları baş göstermiş ise ve peteklerin altı soğuk üstü sıcak ise kesinlikle petek temizliği yaptırma zamanı gelmiş demektir.

0553 804 40 65

Kadıköy Kozyatağı petek temizliği sayesinde peteklerin içerisinde ki tüm kireç ve tortular detaylı bir şekilde temizlenmektedir. Petek temizliği sayesinde ise peteklerde ki ısı kayıpları önlenmekte ve var olan tıkanıklıklar açılmaktadır. Petekleri sökmeden sadece banyoda ki havlupanın sökülmesi ile yapılan işlemle etraf kesinlikle kirlenmez. Makine hortumları ile tesisata bağlanan profesyonel makine petek içlerini komple temizler. Kimyasal ilaç kullanımı ile sağlanan ayrıntılı temizlik ile petekler uzun süre sağlıklı olarak kullanılır.

Petek bakımı her yıl düzenli bir şekilde yapılırsa eğer peteklerde ki kirlilik temizlenir ve kış gelmeden peteklerin en üst performansta çalışması garantilenmiş olur. İstanbul petek temizleme ekibi tüm ilçelerde ki kombi kullanıcılarına ulaşarak kombide ki herhangi bir arıza ve bakım ihtiyaçlarında da yanınızda bulunmaktadır. Kombi bakımı için gerekli olan tüm işlemleri eksiksiz bir şekilde gerçekleştiren ekibimize ulaşarak siz de kombi cihazının ilk gün ki performansına dönmesini sağlayabilirsiniz.