Küçükbakkalköy Petek Temizliği

Küçükbakkalköy petek temizliği kimyasal ilaç ve makine ile petek temizleme hizmetini başarılı kadrosu sayesinde gerçekleştirmektedir. Hizmet almak için hemen petek temizliği ekibimizi arayabilir ve gün içerisinde servis hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

0553 804 40 65

Küçükbakkalköy petek temizleme olarak radyatörde bulunan tüm tıkanmaları açarak tıkanıklıkları yok etmekteyiz. Radyatör temizliği konusunda uzun senelerdir hizmet gösteren ekibimiz zamanla petekler içerisinde oluşan bu tortuların yılda 1 defa olmak üzere temizlenmesini önermektedir. Şebeke suyu kullanımından kaynaklı kireçlenmeleri evde çay demlediğiniz demlikte dahi görebilirken sürekli bu suyu kullanan petek içlerinin temiz kalması beklenemez. Bu nedenle petek temizliği önemsenmeli özellikle kış gelmeden evinizde ki ısı kaybına karşı ve yansıyan yüksek faturalara karşı bu temizlik uzman ellere yaptırılmalıdır.

Petek bakımı sağlayan firmamız en fazla 1,5 saat civarında peteklerinizin temizliğini başarılı bir şekilde bitirmektedir. Sadece banyoda bulunan petek ya da havlupan sökülerek makine hortumları direk buraya bağlanır ve eviniz ya da ofisiniz kesinlikle kirlenmeden işlem gerçekleştirilir. Petek tıkanmaları, alt kısımlarının soğuk olması ve peteklerin geç ısınması içerisinde biriken kireç ve tortudan kaynaklanmaktadır.

Kimyasal ile sağlanan İstanbul petek temizleme hizmetimizde peteklerin içerisinde bir süre kimyasal tutularak ve etkisini daha fazla göstermesi için kombide çalıştırılarak bir süre beklenir. İçerisinde ki sıcaklıkla beraber iyice yumuşar ve yerinden kalkar. Bu tortu ve tabakalar makine ile atılırken parçalanmış ve çamur halinde peteklerin içerisinden atılır.

Ataşehir ilçesine bağlı olan Küçükbakkalköy mahallesi petek temizleme hizmetimizden fayda sağlamak sizin elinizde. Kışı rahat, konforlu ve faturadan tasarruflu geçirmek için 0553 80 40 65’i arayabilirsiniz.