Küçükçekmece Petek Temizliği

Küçükçekmece petek temizliği ekibimiz peteklerinizi kimyasal ve özel makine ile petek temizleme işlemine tabi tutmaktadır. Her ay yüksek doğalgaz faturalarından sıkıldıysanız ve ayrıca tüm kış boyunca konforlu bir şekilde ısınmak istiyorsanız Küçükçekmece ilçesinde ki kombi kullanıcıları sadece yılda 1 kez yaptıracakları petek temizleme hizmetimizden faydalanabilir.

0553 804 40 65

Petek temizliği işleminde peteklerin içerisinde bulunan kir ve kireç tamamen temizlenmektedir. Sadece petek temizliği için üretilen makine ile yapılan temizlik işleminde peteklerin içerisi bir kaç defa temizlenir ayrıca kimyasal atılarak içerisinde ki kirin sökülmesi sağlanır. Bu sayede kombinin sağlamış olduğu ısı mekana daha iyi gider ve aylık ödenen gereksiz faturalardan da kurtulursunuz.

Senelik olarak petek temizliği için çağıracağınız ekibimiz kış öncesinde peteklerinizin bakımlarını sağlar. Şebeke suyunu kullanan kombi cihazı ve petekler zamanla bu kireçlenmeler nedeni ile hem kombi parçalarına zarar verebilmekte hem de ısıyı iletmede oldukça sorun yaratmaktadır. Özel ilaç karışımı sayesinde ise bu pislikler çözünmektedir. Bu sayede ev ya da iş yerlerinizde kombinizin sürekli derecesini yükseltmenize gerek kalmayacak ve kombi cihazı sürekli suyu ısıtmak için çaba harcamayarak faturalara yansıtma olmayacaktır.

İstanbul petek temizliği için Küçükçekmece’de ki Atakent Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Beşyol Mahallesi, Cennet Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Fatih Mahallesi, Fevzi Çakmak Mahallesi, Gültepe Mahallesi, Halkalı Mahallesi, İnönü Mahallesi, İstasyon Mahallesi, Kanarya Mahallesi, Kartaltepe Mahallesi, Kemalpaşa Mahallesi, Mehmet Akif Mahallesi, Söğütlüçeşme Mahallesi, Sultanmurat Mahallesi, Tevfikbey Mahallesi, Yarımburgaz Mahallesi, Yenimahalle Mahallesi ve Yeşilova Mahallesinde ki kullanıcılara haftanın 7 günü 24 saat boyunca ulaşmaktayız.

Hizmetlerimizin kalitesinden faydalanmak ve cazip fiyatlarımızı öğrenmek için 0553 804 40 65’den bizleri arayabilirsiniz.