Küplüce Petek Temizliği

Küplüce petek temizliği peteklerinizin bakımı için petek temizleme hizmetini makine ve kimyasal ile sunmaktadır. Kış aylarını konfor içerisinde ve doğalgazdan %30 tasarruf sağlayarak geçirmek istiyorsanız mutlaka petek temizliği hizmetinden faydalanmalısınız. Peteklerin temizlik işlemi yaklaşık olarak 1 saat içerisinde tamamlanarak peteklerde ki ısınma sorunları çözülmektedir.

0553 804 40 65

Kombi cihazı şebeke suyunu kullandığı için peteklerin içerisinde kireçlenmelere ve tortulara sebep olmaktadır. Çay demlerken demliğin alt kısmında oluşan kireç de şebeke suyu nedeniyle oluşmakta ve bunun için kireç sökücü gibi kimyasal deterjanlar kullanılmaktadır. Aynı şekilde peteklerin içerisinde ki tortu ve kir için de özel olarak hazırlanan kimyasallar temizlemek için kullanılır. Uzun seneler temizlenmeyen peteklerde de bu kireç ve tortular büyük yer kaplar ve ısınmama sorunlarını ortaya çıkarır.

İstanbul petek temizleme ekibi ise bu biriken tortu ve kirleri derinlemesine temizler ve peteklerin içerisinden söküp alır. Makine direk olarak banyoda ki havlupan sökülerek orada ki borulara bağlanır ve etrafın kirlenmesi de engellenmiş olur. Eski tip sistemlerde petekler tek tek sökülerek her yerin kirlenmesine neden olurken makineli olarak yapılan petek temizliği hizmetinde hiçbir yer kirlenmez.

Üsküdar petek temizleme olarak İstanbul’un bu gözde ilçesinde ki çoğu mahalleye ulaşarak peteklerin temizliğini sağlamaktayız. Petek temizleme fiyatları için sağladığımız indirimler ile siz de ısınma sorunlarına veda edebilir ve kombinizin verimli bir şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Küplüce petek temizleme için hemen bizi 0553 804 40 65’den arayabilirsiniz.