Maltepe Petek Temizliği

Maltepe petek temizliği sağlayan firmamız Maltepe ilçesinde ki 18 mahallede petek temizleme hizmetlerine uzun yıllardır devam etmektedir. Kış süresince ekonomik rakamlara ısınmanıza yardımcı olan profesyonel petek temizliği ekibimiz peteklerin istenilen şekilde ısıtılmasını sağlayarak konfor getirmektedir. Kombi cihazının var olan derecesini yükseltmeden peteklerin daha fazla ısınması sağlanarak doğalgaz enerjisinden %30 kar sağlayarak her ay gelen faturalarınıza etki etmektedir.

0553 804 40 65

Siz de kış geldiğinde her ay ödediğiniz yüksek rakamlarda ki faturanızı düşürmek aynı zamanda da istenildiği gibi ısınmayı sağlamak için petek temizleme işlemini yaptırın bu avantajları kaçırmayın!

Maltepe petek temizleme olarak Maltepe bölgesinde ikamet eden tüm kombi kullanıcılarının petek bakımı ihtiyaçlarını sağlayarak bu sektörde önemli bir yer edinerek memnuniyet açısından %100 güven sağlamaktayız. Maltepe ilçesinde bulunan Altayçeşme mahallesi, Altınyepe mahallesi, Aydınevler mahallesi, Bağlarbaşı mahallesi, Başıbüyük mahallesi, Büyükbakkalköy mahallesi, Cevizli mahallesi, Çınar mahallesi, Esenkent mahallesi, Feyzullah mahallesi, Fındıklı mahallesi, Girne mahallesi, Gülensu mahallesi, Gülsuyu mahallesi, İdealtepe mahallesi, Küçükyalı mahallesi, Yalı mahallesi, Zümrütevler mahallesinde petek temizliği işlemlerimize haftanın 7 günü devam etmekteyiz.

Petek temizliği İstanbul olarak Pazar günleri de dahil olmak üzere tatil, yağmur, kar, çamur demeden ücretsiz olarak sağladığımız petek temizliği servisi ile peteklerinizin tüm bakımları gerçekleştirilmektedir. Petek temizleme işleme makine ile ve ayrıca özel karışımlı kimyasal ile yapılmaktadır. Birkaç işlemden geçirilerek tamamlanan ve uzun senelerdir dahi temizlenmeyen ya da hiç temizlenmemiş peteklerde dahi %100 ısınma performansı sağlayan teknolojik ekipmanlarımız ve çalışanlarımız ile hemen irtibata geçebilirsiniz.

Bizi 0553 804 40 65 nolu çağrı merkezi numaramızdan 24 saat boyunca arayarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Petek temizleme fiyatları ise menü bölümümüzde yer almaktadır.