Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Petek Temizliği

Mehmet Akif Ersoy mahallesi petek temizliği ile petekleriniz derinlemesine temizlenerek tüm bakım işlemleri sağlanarak petek temizleme kısa süre içerisinde gerçekleştirilir. Isı verimini düşüren ve doğalgaz faturalarında artışa neden olan petek kirliliği temizlenmediğinde ileri durumlarda kombi cihazlarının parçalarına da zarar vermektedir.

0553 804 40 65

Mehmet Akif Ersoy petek temizliği hizmeti ile evinize gelen ekibimiz ısınma verimini artırarak peteklerde ki bu soruna uzun vadede çözüm sunuyor. Şebeke suyunu kullanan peteklerin içerisinde biriken kireç ve diğer tortular dibe çökerek bu bölgelerde tıkanmalara neden olarak ısı kayıpları yaşatıyor. Doğru düzgün ısınamıyoruz, peteklerin altı soğuk üstü sıcak gibi sorunlarda bu nedenle gündeme geliyor. Üsküdar petek temizleme ile hemen bu hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kimyasal ilaç ile yapılan petek temizleme işlemi kireç kalıntılarını ve içerisinde ki tüm pisliği yüksek tazyik sağlayan makinesi ile yıkayarak temizliyor. Kesinlikle etraf kirlenmeden sadece banyoda ki peteğin sökülmesi ile işlem gerçekleştiriliyor. Böylece peteklerin içerisinde ki kir tamamen temizleniyor. Tesisatın sökülmesine gerek kalmadan gerçekleştirilen bu işlem ile siz kesinlikle etraf temizleme gibi sorunlarla karşı karşıya kalmazsınız. Ekibimiz titiz çalışması ile banyoda ki pis su gideri olan tuvaletten pisliği boru ile göndermektedir.

İstanbul petek temizleme Üsküdar ilçesine bağlı tüm sokaklarda ki ve mahallelerde ki kombi kullanıcılarına gün içerisinde ulaşarak petek temizleme işlemini sağlıyor. Petek temizleme fiyatları ise bizim sağladığımız ayrıcalık ve indirimler ile müşterileri memnun ediyor. Petek temizliği yaptırmak için 0553 804 40 65’den bize ulaşın. Ayrıca kombi bakım ve onarım hizmetleri de profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır.