Mehmet Akif Mahallesi Petek Temizliği

Mehmet Akif mahallesi petek temizliği ekibi haftanın 7 günü boyunca petek temizleme hizmetini İstanbul’un dört bir yanında ki kombi kullanıcılarına sunmaktadır. Etrafın kesinlikle kirlenmediği ve profesyonel makine ile sağlanan petek temizliği tesisatta yaşanan ısınma sorunlarını ortadan kaldırmakta ve tıkanık bölgeleri açmaktadır. Makine ve kimyasal ilaç ile yapılan petek temizleme işlemi banyodan yapılır. Banyoda bulunan petek ya da havlupan sökülür ve makine direk olarak tesisata bağlanır.

Çekmeköy petek temizleme peteklerde meydana gelen ısınma sorunlarında petek bakım işlemini her yıl düzenli bir şekilde önermektedir. Eğer bakımları doğru yapılmamış kombi ve petekleri kullanıyorsanız muhtemelen yakın bir zamanda arıza meydana gelecektir. Çünkü kombi içerisinde biriken kirler nedeni ile parçalar zarar görmektedir. Aynı zamanda petek kirliliği sebebi ile de kombi sürekli çalışacağı için zarar görebilir. Bu sebeple kombi bakımı eş zamanlı şekilde yaptırılmalıdır.

Kış aylarına girmeden önce Mehmet Akif petek temizleme ekibimizi arayarak peteklerin ve kombinin bakımını indirimli fiyatlarımız ile yaptırabilirsiniz. Isı problemleri bu sayede giderilir, doğalgazdan %30 tasarruf sağlanır ve evinizde ya da ofisinizde dilediğiniz şekilde ısınabilirsiniz.

Çekmeköy Mehmet Akif petek temizliği bu bölgede ki kombi kullanıcılarına aynı gün içerisinde bir telefon ile ulaşmaktadır. Bize ulaşmak için 0553 804 40 65‘i arayın.