Merdivenköy Petek Temizliği

Merdivenköy petek temizliği ile ev ve iş yerinize gelerek ısınma verimini artırmak için petek temizleme hizmetini en uygun fiyatlara sağlamaktayız. Kadıköy petek temizleme olarak sadece banyoda ki havlupan sökülerek işlem sadece tek bir noktadan sağlanır ve bu sayede de etraf kesinlikle kirlenmez. Kimyasal ilaç kullanılan tesisat içerisinde ki kireç, tortu ve balçık tamamen temizlenene kadar işlem devam ettirilir. Yani petek temizliği hizmetini kusursuz ve eksiksiz bir şekilde gerçekleştiririz. Özel makine ile yıkanan peteklerde pislik kalmaz ve tıkanıklık açılarak ısınma sorunları giderilir.

0553 804 40 65

Siz de kış aylarını en iyi ısınma ile geçirmek istiyorsanız ve petek bakımı yaptırarak doğalgazdan %30 tasarruf sağlamak istiyorsanız bizi arayarak bu işlemden fayda sağlayabilirsiniz. Kadıköy Merdivenköy petek temizleme verdiği kusursuz ve profesyonel hizmet ile pislikleri temizler ve ısı iletim elemanları pislikten arındığı için hem kombi cihazına zarar veremez hem de ısınma sorunları artık yaşanmaz. Hiç bir zahmete girmeden temizliği sağlanan tesisat ile hemen farkı siz de elinizle bakarak hissedebilirsiniz. Isı enerjisini sıcaklığa dönüştürmeye yarayan kombi cihazlarında da meydana gelen arızalarda bizi arayabilirsiniz. Ayrıca kombi bakımı da sağlayan ekibimiz kombi cihazında ki tüm sorunları gidermektedir.

Yani komple bir bakım ile siz de bir gün içerisinde kışa hazırlık yapabilirsiniz. Şebeke suyu nedeniyle peteklerin içerisinde zamanla tıkanmalar yaşandığı için içerisinden balçık şeklinde kirler gözle görülür şekilde çıkmaktadır. Genellikle kullanıcılar peteklerin içerisinden çıkan pisliği gördüklerinde hayretler içerisinde kalmaktadır. Bu çıkan pislik peteklerde üstü sıcak altı soğuk şeklinde kullanıcılar tarafından anlaşılmaktadır. Sizinde peteklerinizde ısınma sorunları varsa ve artık her ay gelen yüksek faturalardan sıkıldıysanız muhakkak petek temizliği hizmetini yaptırmalı ve farkı kendi gözlerinizle görmelisiniz.

Haftanın her günü 24 saat boyunca ulaşabileceğiniz telefon numaramız 0553 804 40 65‘dir.