Mevlana Petek Temizliği

Mevlana petek temizliği kalorifer tesisatlarının ısınmasında meydana gelen sorunlara petek temizleme hizmeti ile müdahale ederek peteklerde ki ısınma performansını artırmaktadır. Peteklerin içerisinde biriken çamur ve kireç gibi maddeler şebeke suyundan dolayı meydana gelerek zamanla birikerek petek diplerine çökmektedir. Bu durumda da peteklerin altı soğuk iken üst kısmı ise sıcak bir şekilde olmaktadır.

0553 804 40 65

Petek temizliği işlemi yapıldığında ise temizlenen peteklerde ki ısı seviyesi her yerine eşit bir şekilde dağılarak en üst performansı göstermektedir. İçerisinde ki sıcak su en son panellere dahi rahat bir şekilde geçerek sistemin performansını artırmaktadır. Ataşehir petek temizleme sayesinde petekleriniz ilk gün ki gibi ısınacak ve evinizin odaları reglaj ayarı ile dilediğiniz sıcaklıkta olacaktır.

Peteklerin içerisinde ki pislikler ise petek temizleme makinesi ile arındırılmaktadır. Ayrıca kimyasal ilaç kullanılarak peteklerin içerisinde ki kireç ve tortu evi kirletmeden temizlenir. Çünkü sadece petek bakımı banyoda ki havlupan ya da petek sökülerek gerçekleştirilir. Bu sayede de eviniz tertemiz kalırken peteklerin içerisinde ki siyah ve balçıklaşmış su ise pis su giderine aktarılır. Makine peteklerin içerisinde ki suyu boşaltırken bir taraftan da temiz su verilerek devir daim sağlanır ve peteklerin içerisi tertemiz olur.

İstanbul petek temizleme peteklerinizin kirlilik durumuna göre işlemleri gerekli zamana kadar temizlemektedir. Yaklaşık olarak 1,5 saat içerisinde tamamen petek temizliği gerçekleştirilir. Cihaz içerisinde bulunan süzgeç ise pisliğin tekrar peteklere gitmesini engelleyerek kalıntıları süzer.

Etkili petek temizliği sayesinde doğalgazdan %30 tasarruf sağlar ve peteklerde ki ısı iki katına çıkar. Siz de Ataşehir ve mahallelerinde oturuyorsanız petek temizleme servis hizmetlerimiz için 0553 804 40 65’den bize ulaşabilirsiniz.