Mimar Sinan Mahallesi Petek Temizliği

Mimar Sinan mahallesi petek temizliği ekibi haftanın 7 günü tatil demeden 24 saat boyunca kombi kullanıcılarının hem kombi bakım ve onarım hizmetlerini gerçekleştirmekte hem de petek temizleme ile tesisatta ki tıkanıklıkları açmaktadır. Uzun seneler bakımı yapılmamış ve zamanla şebeke suyu sebebi ile biriken kireç türü maddeler petekler içerisinde balçık hale gelerek tıkanmalara neden olmaktadır. Tıkanmalar sonucunda ise peteklerin üst kısmı ısınmakta ve alt bölümleri soğuk ya da ılık şekilde kalmaktadır. Bu durumda da hem ısı kaybı yaşanmakta hem de doğalgazda yüksek faturalar kapımızı çalmaktadır.

0553 804 40 65

Çekmeköy Mimar Sinan petek temizleme çalışanları sizleri tüm bu sorunlardan kurtarmak için profesyonel makine ile evinize ya da ofisinize gelerek sorunu derinlemesine temizleyerek gidermektedir. Peteklerin içerisine verilen kimyasal ilaç sayesinde de petek içinde ki kireçler ve tıkanmalar çözünmektedir. Peteklerde ki tıkanıklık açıldıktan sonra artık hem üst kısmı hem de alt kısmı eşit bir şekilde ısınır ve doğalgazdan %30 tasarruf sağlanmış olur. Makine ile yapılan petek temizliği sayesinde evinizin hiç bir yeri kirlenmez. Çünkü işlem banyoda ki havlupan sökülerek tek bir noktadan gerçekleşir. Bu sayede petek yıkama işlemi kusursuz bir şekilde sağlanmış olur.

Çekmeköy petek temizleme ekibi bu ilçede yer alan tüm mahallelere petek temizliği servis hizmetini sunmaktadır. Evinizde ve iş yerinizde siz de ısınma sorunları yaşıyorsanız hemen 0553 804 40 65‘i arayarak petek temizleme hizmetinden faydalanın. Ayrıca kombi bakım ve onarımı da indirimli fiyatları ile müşterilere sunulmaktadır.