Mimar Sinan Petek Temizliği

Mimar Sinan petek temizliği her yıl dilediğiniz zamanda petek temizleme hizmeti ile peteklerinizi kışa hazırlamaktadır. Petek temizliği yaptırarak peteklerde ki ısı performansı artırılmakta ve aynı zamanda da aylık %30 fatura tasarrufu sağlanmaktadır. Ortamın sıcaklığı için oldukça önemli olan petek temizliği Ataşehir’in Mimar Sinan mahallesinde de gerçekleştirilmektedir.

0553 804 40 65

Ataşehir Mimar Sinan mahallesi petek temizleme hizmeti en garantili çözümleri ile radyatör bakımı ve müşterinin isteği doğrultusunda da kombi bakımı da yapılmaktadır. Kombinizin iç temizliği sağlanarak filtresi temizlenmektedir bu sayede cihazında yıllık bakımı yapılır. Her ikisine de bakım yapıldığında sonuç daha mükemmel olacak ve doğalgaz tasarrufundan daha çok faydalanacaksınız.

Petek temizleme fiyatları konusunda hesaplı ve kaliteli hizmet almak için kesinlikle ekibimize güvenebilirsiniz. Petek tesisatında yanlış bağlantılardan dolayı ısınmama sorunları var ise bu durumda da ekibimiz tespit ederek gerekli bağlantıları tekrar düzenlemektedir. İsteğiniz doğrultusunda bu işlemler gerçekleştirilir ve petekleriniz makine ile temizlenir.

Petek bakımı için ilk olarak evinizde ki banyo da bulunan havlupan sökülür ve makine direk buraya bağlanır. Kesinlikle etraf kirlenmez çünkü tek bir noktadan petek temizleme gerçekleşir. Buradan makine ile peteklerin içerisinde ki su direk tuvalete aktarılır ve kimyasal ilaç ile de ayrıca yıkanarak petekler komple temizlenir. Yaklaşık olarak işlem 1 ya da 1,5 saat civarında sürmektedir. Yıllık olarak petek bakımı yaptırarak siz de peteklerinizde ki ısınmayı kendi elinizi dokunduğunuzda hissedebilirsiniz.

İstanbul petek temizleme olarak peteklerinizin bakımlarını ve kombi bakım hizmetlerini hemen almak için bizi 7 gün ve 24 saat boyunca 0553 804 40 65’den arayabilirsiniz.