Mustafa Kemal Petek Temizliği

Mustafa Kemal petek temizliği kalorifer sistemlerinde yer alan şebeke suyu nedeniyle oluşan kireç ve tortuyu petek temizleme hizmeti ile gidermektedir. Katranlaşan yağ ve kire petek tesisatı içerisinden sökülerek içerisinde ki suyun akışı normal şekilde sağlanmaktadır. Yoksa bu biriken tortular su akışında olumsuzluklar yaratarak ısınmayı engellemektedir.

0553 804 40 65

Yukarıda ki nedenlerden dolayı petek temizliği işlemi kesinlikle gereklidir. Petek içerisinde tıkanıklık meydana getirerek suyun geçişini engeller ve peteklerde ısı kayıpları görülür. Sizler için oluşturduğumuz Ataşehir petek temizleme ekibimiz geniş servis ağı ile Ataşehir’in tüm mahallelerinde hizmetlerine devam etmektedir.

Peteklerin alt kısmında ki ısı veriminin düşmemesi için petek temizleme hizmeti sağlanır. Kış aylarında özellikle ısınma ihtiyacını karşılayan peteklerin böyle bir sorun vermesi kesinlikle çok etkili olmaktadır. Kışın soğuk aylarında ısınmayan petekler nedeni ile kombi cihazı sürekli içerisinde ki bu pis ve kirli suyu ısıtmak için 2 kat çaba harcamaktadır. Bu nedenle de kombinizin parçalarında  ve motorunda da arızalar meydana gelmektedir. Petek temizleme fiyatları olarak indirimlerin sağlandığı servis hizmetlerimizi arayarak bu sorunları kökünden çözebiliriz.

Petek temizleme servisimiz sadece petek bakımı değil aynı zamanda da kombi bakım ve onarımını da gerçekleştirmektedir. Kombinin iç tesisatı profesyonel makine ve kimyasal ile temizlenerek peteklerin bakım ve onarımı sağlanır. Öncelikle müşteri memnuniyetini düşünen ekibimiz işlemleri tam ve kusursuz bir şekilde gerçekleştirmek için haftanın 7 günü ve 24 saat boyunca çalışmaktadır.

Petek temizleme için bize ulaşmak istiyorsanız 0553 804 40 65’den bizi 24 saat boyunca arayabilirsiniz.