Namık Kemal Mahallesi Petek Temizliği

Namık Kemal mahallesi petek temizliği hizmeti ile yaz kış bu bölgedeki kombi kullanıcılarının petek temizleme işlemlerini profesyonel olarak gerçekleştirmektedir. Düzenli bir şekilde yaptırılması gereken petek bakımı ile ısı da verimlilik artırılmakta ve ayrıca doğalgazdan %30 kar sağlanmaktadır. Peteklerin içerisinde zamanla meydana gelen kireçlenme ve tortulaşma tesisat yeni dahi olsa kullanıma başlandıktan sonra kesinlikle yapılması gerekmektedir. Çünkü bu kirliliği engellemek için petek temizliği işlemi yapılmalıdır.

0553 804 40 65

Genel bir ihtiyaç olan bu işlemleri Ümraniye petek temizliği olarak İstanbul ve tüm ilçelerinde sağlamaktayız. Periyodik bir şekilde yapılması gereken bakımlar tesisat malzemelerinin ömrünü uzatmakta ve olası kombi arızalarını önlemektedir. Peteklerin dibine yerleşen bu tortular peteklerde tıkanmalara neden olmakta ve kombi parçalarına da zarar verebilmektedir. Bu zararı engellemek için hem yıllık olarak kombi bakımı yapılması gerekmekte hem de mutlaka tesisat temizliği yapılmalıdır.

Yüksek verimlilik sağlayan ve ısınma performansını artıran petek temizliği firmamız tarafından makine ve kimyasal ilaç ile yapılmaktadır. Bu konuda profesyonel olan ekibimiz şebeke suyundan kaynaklı bu tıkanmaları açmakta ve sorunlarınızı çözmektedir. Metal yüzeylere yapışan kireç ve balçık temizlenerek tesisattan atılmalıdır. Bu işlemler tümü ise deneyimli ekibimiz tarafından kısa sürede tesisattan atılmaktadır.

Ümraniye petek temizleme hizmeti sayesinde artık kombinizi daha az derecede açacak ve petekleriniz istediğiniz gibi ısınacak. Kısa zamanda ekibimizin evinize ya da ofisinize gelmesi için 0553 804 40 65’i arayarak petek bakımı için randevu alabilirsiniz.