Örnek Petek Temizliği

Örnek petek temizliği bütçenizi yoran doğalgaz faturalarınızdan kurtulmak için ve konforlu bir ısınma için petek temizleme hizmetini sadece banyoda ki peteği sökerek ve etraf kesinlikle kirlenmeden gerçekleştirir. Sadece tek bir telefon ile siz de Ataşehir petek temizleme hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

0553 804 40 65

Örnek petek temizleme kısa sürede yapılarak peteklerin komple temizliği sağlanır ve özel ilaç ile peteklerin içerisi iyice yıkanır. Makineli petek temizleme ile basınçlı su verilerek işlem gerçekleştirilir ve ayrıca kimyasal atılarak kir komple içinden sökülür. Balçıklaşma ve kireçlenmeye neden olan şebeke suyu yaz aylarında petekler çalışmadığı için dibe çökerek burada bir tabaka oluşturur ve kombi de bu pis suyu ısıtmak için sürekli çalışmak zorunda kalır. Bu durumda da doğal olarak kombi de yorulur ve arızalar meydana gelir.

Siz de kombi cihazınız henüz arıza vermeden petek bakımı için gerekli tüm işlemleri gerçekleştirin ve peteklerin nasıl ısındığına şahit olun. Ataşehir petek temizleme olarak peteklerinizin içerisinde ki bu maddeler kusursuz bir işçilik ile temizlenir. Kombi bakımı ve onarımı da sağlanarak doğalgazdan %30 tasarruf sağlanmanıza yardımcı olur.

Ataşehir ilçesinde ki tüm mahallelere ücretsiz olarak servis hizmetimiz vardır. Kış aylarını daha konforlu bir şekilde geçirmek istiyorsanız her ay gelen faturalarınızdan tasarruf sağlamak istiyorsanız hemen bizi arayabilirsiniz. Petek temizleme fiyatları için sağladığımız indirimleri kaçırmamak için 0553 804 40 65’den bize ulaşın.