Ortaçeşme Petek Temizliği

Ortaçeşme petek temizliği ev ve iş yerinize ısınma verimliliği artırmak için petek temizleme hizmetini sağlamaktadır. Sadece ısınma konforunu evinize ya da iş yerinize getirmekle kalmayıp petek temizliği sayesinde aylık fatura giderinizde yüksek düşüşler sağlamaktadır. Bakımı yapılan kombi ve petekler sayesinde ısınma giderleri azalırken ısınmada ki verimlilik %100 artmaktadır.

0553 804 40 65

Beykoz ilçesinde yer alan Ortaçeşme mahallesinde de diğer semtlerde olduğu gibi petek temizliği hizmetlerini etkili bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Peteklerin içerisinde ki kireç ve tortuları makine ve kimyasal ilaç ile arındırarak muhteşem bir temizlik sağlamaktayız. Makine profesyonel olarak çalışmakta özel ısıtıcısı sayesinde suyu ısıtarak peteklerin içerisine vermektedir. İkinci aşamada kimyasal ilaç uygulaması sağlanarak petek temizliği daha da etkili bir şekilde yapılmaktadır.

Tüm pisliği temizleyip tahliye eden petek yıkama makinesi sayesinde petekleriniz ilk gün ki gibi ısınacak ve kış aylarının soğuk günlerinde siz de evinizde üşümeden oturabileceksiniz. İstanbul petek temizleme hizmetlerimiz arasında ise kombi bakım ve onarımı da bulunmaktadır. Kombi bakımını da yine petekler gibi yılda bir defa yaptırırsanız eğer iki kat enerji tasarrufu sayesinde aylık gideriniz de azalmaktadır.

Kısa sürede etkili bir petek temizliği gerçekleştirerek siz de petekler içerisinden çıkan kiri gördüğünüzde hayret edecek ve petek içlerinin nasıl kirlendiğini kendi gözlerinizle görmüş olacaksınız. Petek bakımı için düzenli olarak temizleme yaptırırsanız ısınmadan en yüksek performansta yararlanabilirsiniz.

Petek temizleme fiyatları ve daha fazlasını öğrenmek için 0553 804 40 65’den servisimize ulaşabilirsiniz.