Paşabahçe Petek Temizliği

Paşabahçe Petek Temizliği petek kanallarında meydana gelen tıkanmaları açmak için petek temizleme hizmetini sağlamaktadır. Petek ısılarının istenilen dereceye gelmesini ve içerisinde kir, pas ne varsa temizleyen makineli ve kimyasallı petek temizliği sayesinde sizlerin evlerine konuk olmaktayız. Radyatör temizliğinde gerekli tüm ekipmanlara sahip olan firmamız en kısa zamanda sizlere de bu hizmeti sunmak için 7/24 çalışmaktadır.

0553 804 40 65

Petek bakımı her yıl yapılması gereken rutin işlemler arasında gelmektedir. Kombi bakımı da sağlayan ekibimiz müşterilerine kesinlikle iki bakımın da ne kadar önemli olduğunu belirterek her iki hizmeti de oldukça uygun fiyatlara sunmaktadır. Yüzey kısımları soğuk kalan ve içerisinde hava sıkışması olan peteklere gerekli bakımlar uygulandığında tüm sorun ortadan kaybolmaktadır.

Paşabahçe petek temizleme peteklerin alt kısımlarında meydana gelen ısınma sorunları için peteklerinizin içerisinde ki pislik akıtılarak ya da kombiden kaynaklı bir arıza mevcut ise bu durumu da hemen gidermektedir. Yüzeyi soğuk olan peteklerin öncelikle kendiniz evde havasını alabilirsiniz. Fakat bu durumda yine de düzelme yoksa o zaman muhakkak bizden yardım almalısınız.

Beykoz ilçesinde bulunan Paşabahçe mahallesinde oturan tüm iş yeri ve ev sahiplerine bizi aradıkları takdirde gün içerisinde servisimizi bulunduğu adrese yönlendirmekteyiz. Yani müşterilerimizin mağdur olmaması için sürekli ter dökerek çalışıyoruz. Kombi bakımı için de öncelikle servis ekibimizi çağırmadan önce doğalgaz vanaların kontrolünü yapın, kombi bar derecesine bakın eğer buralarda bir problem varsa kendiniz çözebilirsiniz. Fakat kombi parçasından kaynaklı ya da bakım yapılmadığı için bir arıza oluşmuşsa bizi arayarak bakım için randevu alabilirsiniz.

Beykoz petek temizliği olarak siz de kaliteli ve deneyimli ekibimizin bilgilerinden faydalanmak ve gerekli servis ihtiyacınızı en kısa sürede talep ediyorsanız 0553 804 40 65’den bizi arayabiirsiniz.