Rasimpaşa Petek Temizliği

Rasimpaşa petek temizliği ekibi olarak her yıl petek temizleme hizmetini profesyonel firmalardan almanızı önermekteyiz. Bu konuda deneyime ve profesyonel bir ekibe sahip olan firmamız petek temizliği için makine ve kimyasal ilaç kullanmaktadır. Petekler kimyasal karışımlı özel ilaç ile derinlemesine yıkanarak peteklerde ki tüm ısınma sorunları giderilmektedir. Son teknoloji ekipmanları ile aynı gün petek temizleme hizmeti sunan ekibimiz sadece banyoda ki havlupanı sökerek işlemi gerçekleştirir. Kesinlikle etraf bu işlem sırasında kirlenmez. Çünkü peteklerden çıkan kirli su makineye bağlı hortum ile tuvalete aktarılır.

0553 804 40 65

Kadıköy Rasimpaşa petek temizliği ekibi peteklerde mevcut olan ısınma sorunlarını aynı gün içerisinde çözerek ısınma konforunun artmasına ve doğalgazdan %30 tasarruf sağlanmasına yardımcı olur. Özellikle kış ayları gelmeden dibe çöken ve peteklerde tıkanıklığa neden olan kireç ve tortuları bizi arayarak hemen tesisattan atmamızı sağlayabilirsiniz. Ya da kış ayları içerisinde tıkanıklık nedeni ile peteklerin üstü sıcak iken alt kısımları soğuk kalmaktadır bu durumda da yine Kadıköy petek temizleme olarak bizi arayabilirsiniz.

İstanbul’un hem Anadolu yakasında hem de Avrupa yakasında sağladığımız profesyonel hizmetler neticesinde peteklerde tam bir iyileşme sağlanarak ilk gün ki performansına kavuşma işlemi gerçekleştirilir. Hizmetlerimiz sadece petek bakımı ile sınırlı değildir. Aynı zamanda kombi bakımı yaparak iki kat tasarruf sağlamanıza yardımcı olmaktayız. Rasimpaşa petek temizleme ekibi kombi onarım işlemlerinde de ekibi ile adresinize gelerek aynı gün içerisinde arızaları gidermektedir.

Bizi haftanın 7 günü ve 24 saat boyunca arayabilir ve kombi parça değişimlerinde 1 yıl garantili hizmetimiz ile bizi tercih edebilirsiniz. Petek temizliği ile ısı verimini tam olarak 2 kat artırabilir ve her ay doğalgazdan yüksek oranda tasarruf sağlayabilirsiniz. Bize ulaşmak için 0553 804 40 65‘i arayın.