Riva Petek Temizliği

Riva petek temizliği günlük olarak talep edilen petek temizleme hizmetini hızlı ve güvenli bir şekilde sizlere ulaştırmaktadır. Özel makinesi ve içerisinde kullanılan kimyasal ilaç sayesinde petek içi temizliği en etkili şekilde firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.

0553 804 40 65

Riva petek temizleme kış ayları henüz gelmeden peteklerinize bakım yaptırmanızı önermektedir. Isınma verimini daha da artırmak için petek temizliği mutlaka her sene gerekli olmaktadır. Son sistem petek yıkama makineleri ve kimyasalı sayesinde petekler temizlenirken deneyimli ekibimiz kombi bakım ve onarımını da sağlayarak komple hizmet vermektedir. Kombi bakımı nemli bir bez ile kombi parçalarının tek tek temizlenmesi ile gerçekleştirilir. Filtre temizliği ve diğer parçaların temizliği sağlanmaktadır.

Beykoz petek temizleme reglaj ayarını da sağlayarak peteklerin daha da verimli ısı vermesini sağlamaktadır. Kombi cihazına en yakın olan petek ile son petek arasında vanalar ile yapılan ayar sayesinde peteklerin ısı oranları dengelenmektedir. Kombi cihazınız hangi marka olursa olsun bizleri arayarak hem kombi bakım hizmetini hem de petek temizliği hizmetini alabilirsiniz.

İstanbul petek temizliği her semt ve mahalleye sağladığı servis desteği sayesinde hem hızlı bir şekilde işlemleri gerçekleştirmekte hem de kalıcı çözümler sunarak günün her saatinde sizlere ulaşmaktadır. Hafta içi ve hafta sonu Cumartesi Pazar dahil olmak üzere yılın her günü sizlere profesyonel petek temizliği sağlayarak bu sektörün en öncü firmaları arasında yer almaktadır.

Petek temizleme fiyatları ile ilgili bilgi edinmek ve bizlere soru yöneltmek için 0553 804 40 65’den bizlere ulaşabilirsiniz.