Rüzgarlıbahçe Petek Temizliği

Rüzgarlıbahçe petek temizliği peteklerinizin aynı gün petek temizleme işlemini gerçekleştirerek hızlı ve kaliteli bir servis desteği sunmaktadır. Etkili bir şekilde sağlanan temizlikte kombi bakımı da gerçekleştirilerek kış aylarındaki yaşanan tüm sorunlarınıza çare bulunmaktadır.

0553 804 40 65

Rüzgarlıbahçe petek temizleme ekibi evinize gelerek peteklerin temizliğini kısa sürede gerçekleştirip ısınma performansını artırmakta ve %30 doğalgazdan kar elde etmenizi sağlamaktadır. Siz de kış aylarında her ay başı gelen faturalarınız nedeni ile sorunlar yaşıyorsanız ve peteklerde ısınma problemleri varsa bizi arayarak gün içerisinde servis alabilirsiniz.

Özellikle yazın petekler içerisinde durgun bir şekilde bekleyen şebeke suyu içerisinde bulunan kireç ve katran dibe çökerek burada tortuları oluşturmaktadır. Oluşan bu tortu sebebi ile kış aylarında çalıştırılan kombi peteklerin ısınması için yüksek bir performans göstermektedir. Fakat ne kadar performanslı çalışırsa çalışsın peteklerin içerisinde tıkanıklık olduğu için petekler ısınmamakta ya da üst kısımları ısınırken altları soğuk kalmaktadır.

İstanbul petek temizleme kombi cihazının performansını artırmak içinde kombi bakımı hizmetini ayağınıza kadar getirmektedir. Kombi de meydana gelen filtre problemleri, tıkanmalar ve diğer arızalarda genellikle peteklerde ki tıkanmalar neden olmaktadır. Bu sebeple petek bakımı yıllık olarak yapılması gereken rutin bakımlar içerisinde gelmektedir.

Petekler ısınmadığı için kombi cihazı sürekli yükseltilerek kullanıcılar petekleri ısıtmaya çalışmaktadır. Fakat burada kombiyi yükseltmek hiçbir işe yaramamaktadır. Çünkü tıkanan petekler sebebi ile ısınma gerçekleşmez. Burada yapılması gereken petek temizleme işlemini sağlamaktır.

Profesyonel ekibimizin yaptığı petek temizliği sayesinde petekleriniz ilk gün ki performansına kavuşacaktır. Hemen 0553 804 40 65’i arayarak bize ulaşabilirsiniz.