Sahrayı Cedit Petek Temizliği

Sahrayı Cedit petek temizliği ile ekiplerimiz bulunduğunuz yere gelerek petek temizleme işlemini en kısa sürede hiç bir yeri kirletmeden sağlamaktadır. Makine ile yapılan petek temizliği sadece banyoda ki peteğin ya da havlupanın sökülmesi ile gerçekleştirilir. Bu sayede evinizin ya da iş yerinizin hiç bir yeri kirlenmez ve ekibimiz nasıl teslim ettiyseniz aynı şekilde bırakır. Petek bakımı her yıl yapılması gereken bir işlemdir. Çünkü kış ayları boyunca sürekli kullanım sağlanan peteklerin içerisinde kireç, tortu ve kirler birikmektedir.

0553 804 40 65

Bu biriken tortu ve kirler nedeni ile de peteklerde sorunlar meydana gelmektedir. Hatta kombi cihazınıza bile bu tıkanmalardan dolayı zarar gelebilir ve sorun çok küçük rakamlara halledilebilirken daha yüklü paralar ödemek zorunda kalırsanız. Bu sebeple petek temizleme işlemini düzenli olarak yaptırarak bu sorunlardan tamamen kurtulabilirsiniz. Kadıköy Sahrayı Cedit mahallesi petek temizliği için bize haftanın 7 günü 24 saat boyunca ulaşmanız mümkün. Bizlere ulaşarak peteklerde ki tüm sorunların giderilmesini sağlayabilirsiniz.

İstanbul Kadıköy petek temizleme olarak peteklerin içerisinde ki kireç ve diğer tüm yabancı maddelerin tahliyesini özel makine ile sağlamaktayız. Bu sayede de eviniz kesinlikle kirlenmez ve kimyasal ilaç ile de peteklerde ki tüm tıkanıklık açılır. Bu tıkanıklık sebebi ile peteklerin üst kısımları ısınmakta alt kısımlara çöken kir sebebi ile de bu kısımlar soğuk kalmaktadır. Isınma konforunu etkileyen bu durum ayrıca her ay yüksek doğalgaz faturalarına sebep olmaktadır.

Doğalgazdan %30 tasarruf sağlamak, ısınma konforunu artırmak için hemen bizi 0553 804 40 65‘den arayabilir ve petek temizleme işlemini aynı gün içerisinde alabilirsiniz.