Sancaktepe Petek Temizliği

Sancaktepe petek temizliği ile bu bölgedeki tüm kombi kullanıcılarının petek temizleme işlemlerini sağlamaktayız. Ev ve iş yerlerinde ısıtma teknolojisi olarak kullanılan peteklerin içerisinde oluşan kiri, kireci ve çamurlaşmayı temizleyerek sizlere daha konforlu bir yaşam sunmaktayız. Özel petek yıkama makinesi sayesinde gerçekleştirilen petek temizliği ayrıca kimyasal ile de desteklenerek derinlemesine bir temizlik yapılmaktadır.

0553 804 40 65

Sancaktepe petek temizleme sunduğu hizmetlerde en uygun fiyatları müşterilerine takdim ederek bu konuda oldukça indirim sağlayarak müşterilerini memnun etmektedir. Petekler içerisinde ki birikintiler zamanla peteklerin ısınmasında ki verimliliği düşürerek peteklerin geç ısınmasına, bir tarafın sıcak bir tarafın soğuk olmasına ve genellikle peteklerin alt kısımlarına yerleşen kir ve çamur sebebi ile peteklerin alt kısımlarında soğuk kalma sorunlarını ortaya çıkarmaktadır. Kombinizin sağladığı enerjiyi tam olarak ısı elemanı olan peteklere iletmeyerek boşuna her ay fazladan fatura ödüyor olacaksınız. Ayrıca yüksek fatura ödenmesine rağmen ısınmada gerçekleşmemektedir.

Sancaktepe petek temizliği için aşağıda ki mahallerde siz de ikamet ediyorsanız hemen hizmetlerimizden yararlanmak için bizi arayabilirsiniz.

Akpınar mahallesi, Abdurrahmangazi mahallesi, Atatürk mahallesi, Eyüp Sultan mahallesi, Hilal mahallesi, İnönü mahallesi, Mevlana mahallesi, Merve mahallesi, Osmangazi mahallesi, Sarıgazi mahallesi, Veysel Karani mahallesi, Yunus Emre mahallesi olmak üzere Sancaktepe ilçesindeki tüm mahallelere ücretsiz servis hizmetimiz bulunmaktadır.

Petek temizleme hizmetlerimizden cazip fiyatlar ile faydalanmak, kış ayını düşük faturalar ve konforlu ısınma ile geçirmek isteyenler hemen bize 0553 804 40 65’den ulaşabilir.